چمران: در برخورد با فیش‌های حقوقی غیر متعارف اعتماد مردم سلب نشود | اتاق خبر
کد خبر: 354847
تاریخ انتشار: 7 تیر 1395 - 05:16
رئیس شورای شهر تهران گفت: در برخورد با موضوع فیش‌های حقوقی غیر متعارف نباید حرمت مدیران صادق زیر سوال رود در عین اینکه باید با متخلفان نیز برخورد شود.

اتاق خبر:مهدی چمران در آغاز دویست و هفتادمین جلسه شورا ضمن ذکر وقایع تاریخی هفته با اشاره به موضوع فیش‌های حقوقی غیر متعارف اظهار داشت: در برخورد با این موضوع نباید به گونه‌ای رفتار شود که اعتماد عمومی سلب یا خدشه‌دار شود.

وی ادامه داد: ما مدیران صادقی داریم که نمونه آن آقای عباس شیبانی است، وی فردی است که نه در مجلس و نه در شورا هیچ حقوقی نگرفت و حقوق خود را برای ساخت بیمارستان حضرت زینب هدیه کرد، فردی که ساده زیست بوده و یک اسوه به تمام معنا است. شخصی که در برابر آن همه مبارزه علیه رژیم ستم شاهی هیچ نخواست.

چمران افزود: این شیوه بدی است که همه مدیران نظام را تخریب می‌کنند چرا که همه اینگونه نیستند البته باید براساس قانون رفتار کرد و همانگونه که رهبر معظم انقلاب اشاره داشتند باید به سرعت به این موضوع رسیدگی شود.

چمران همچنین گفت: یک نکته را از یاد نبریم و آن برکتی است که خداوند به مال می‌دهد، اگر کسی بر اساس قانون و شرع درآمدی داشته باشد آن درآمد برکت دارد و این حقوق‌های 240 میلیونی مطمئن باشید که برکتی ندارد در حالیکه حقوق یک کارگر زحمت کش بدون شک دارای برکات فراوان است.

وی در ادامه افزود: ما از ارائه لیست اموال استقبال می‌کنیم و مطابق دوره دوم شورا هر کس که مایل است دفترچه‌های قوه قضاییه که برگه‌های رسمی هستند را برای ارائه اموال خود پُرکند.

چمران همچنین با اشاره به حادثه دلخراش کشته شدن چند تن از سربازان، این حادثه را یک واقعه دلخراش توصیف کرد و درگذشت آنان را تسلیت گفت.

منبع:تسنیم

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید