نگاهی به تیتر نخست روزنامه‌های ورزشی اسپانیا | اتاق خبر
کد خبر: 355069
تاریخ انتشار: 7 تیر 1395 - 14:19
دیدار تیم ملی اسپانیا و ایتالیا در یورو عنوان مهم روزنامه های ورزشی اسپانیا است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اسپانیا دوشنبه شب در مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016 به مصاف ایتالیا میرود. در زیر نگاهی داریم به عناوین مهم صفحه نخست روزنامه های ورزشی اسپانیا.

مارکا
تیتر نخست این روزنامه به دیدار امشب ایتالیا و اسپانیا اختصاص دارد. ویسنته دل بوسکه در ترکیب اصلی تغییری ایجاد نخواهد کرد.

صحبت های آنتونیو کونته از عناوین این نشریه است. سرمربی تیم ملی ایتالیا گفت: برای شکست اسپانیا باید کار خارق العاده ای انجام دهیم.

درخشش آنتوان گریزمان در دیدار فرانسه و ایرلند در یورو از عناوین این روزنامه است. مهاجم فرانسوی اتلتیکو مادرید دو گل تیمش را به ثمر رساند تا میزبان به یک چهارم نهایی صعود کند.

این نشریه به نتایج و دیدار های مرحله یک هشتم نهایی یورو اشاره کرد. دیشب بلژیک با چهار گل مجارستان را شکست داد و آلمان با سه گل برابر اسلواکی پیروز شد. در آخرین دیدار این مرحله انگلیس به مصاف ایسلند می رود.

موندودپورتیوو
تیتر نخست این روزنامه به اولین فینال اسپانیا اختصاص دارد. لاروخا در مسیر قهرمانی ابتدا باید ایتالیا را کنار بزند.

این نشریه به آغاز تنیس ویمبلدون با بازی های گابرینیه موگوروسا و نواک جوکوویچ اشاره کرد.

آس
تیتر نخست این روزنامه به ویسنته دل بوسکه اختصاص دارد. سرمربی اسپانیا میداند چگونه تیمش سه مدافع ایتالیا را پشت سر بگذارد. اسپانیا اگر ایتالیا را شکست دهد  شنبه هفته آینده در یک چهارم برابر آلمان قرار می گیرد.


انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید