با مسئولین دیگر صحبتی نداریم! | اتاق خبر
کد خبر: 355408
تاریخ انتشار: 9 تیر 1395 - 04:50
مربی تیم ملی شنا:
خشایار حضرتی از رکوردهای تمرینی شناگران اعزامی به مسابقات گزینشی المپیک راضی است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مربی تیم ملی شنا درباره رکورد های زده شده توسط ملی پوشان بیان داشت: رکوردهای تمرینی ملیپوشان در فصل جدید تمرینات، نسبت به گذشته بهتر و امیدوار کننده تر بود. یک رکوردگیری تمرینی انجام داده ایم. با توجه به اینکه رکوردگیری پس از تمرینات سخت تمرینی بود ولی رکوردهای خوبی زده شد. چهارشنبه مسابقات انتخابی المپیک آغاز می شود. امیدوار هستیم دو یا سه ورودی المپیک را کسب کنیم یا حداقل بتوانیم به ورودی المپیک نزدیک شویم. رکوردهای المپیک از رکوردهای ملی بهتر است و قطعا برای کسب ورودی المپیک باید رکورد ملی شکسته شود و امیدواریم بتوانیم 5-6 رکورد ملی را جابه جا کنیم که این نیز نتیجه خوبی خواهد بود.

حضرتی شانس سه ملی پوش را برای کسب سهمیه بیشتر عنوان کرد و اظهار داشت: در رشته‌های مختلف ملی پوشان شانس یکسانی را دارند ولی انصاری، چاووشی و جلالی که در رشته های 50 متر شرکت می کنند فاصله کمتری تا ورودی دارند و از شانس بیشتری برخوردار هستند.

او در خصوص تمرینات در مجارستان تصریح داشت: 10 روز نخست تمرینات در مجارستان ادامه تمرینات سخت و فشرده تهران بود و سپس از فشار تمرینات کاسته شد چرا که نزدیک به مسابقات هستیم و ریکاوری و شرایط بازگشت بدن باید انجام شود.

وی شرایط اردویی مجارستان را خوب ارزیابیکرد و ادامه داد: مکان اردو، بدنسازی و شرایط تغذیه مناسب است و شرایط خوبی را در مجارستان داریم.

مربی تیم ملی پیش بینی در خصوص کسب سهمیه را سخت دانست و بیان کرد: بعد از رقابت های دبی در هیچ مسابقه ای شرکت نکرده ایم. شرایط مسابقات با شرایط تمرینی متفاوت است و رکوردها متفاوت زده می شود.
حضرتی برنامه مسابقه ملی پوشان را مشخص شده اعلام کرد و گفت: جمال چاووشی فر در ماده ی 50 و 100 متر کرال پشت و همچنین 50 متر آزاد ، احمدرضا جلالی و آرشام میرزایی در 50، 100 و 200 متر آزاد، آریا نسیمی شاد در 50، 100 و 200 متر قورباغه و مهدی انصاری در 50، 100 متر پروانه، 50 متر آزاد و 200 و 50 متر قورباغه شرکت خواهند کرد.

مربی تیم ملی در پایان خطاب به مردم گفت: امیدوار هستم مردم همواره شنا را پیگیری کنند. فرزندان خود را برای آموزش شنا به استخر های خوب بفرستند تا راه را در ابتدا درست انتخاب کرده باشند. با مسئولین دیگر صحبتی نداریم چراکه اینقدر صحبت کرده ایم و توجه نشده است دیگر بیخیال شده ایم. فقط امیدوار هستیم با کسب سهمیه المپیک نزد مردم رو سفید شویم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید