مشکلات اداری مانع سرمایه گذاری یک شرکت خودروساز در البرز | اتاق خبر
کد خبر: 356456
تاریخ انتشار: 14 تیر 1395 - 01:04
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات اداری به منظور جذب پروانه یک شرکت خودروساز با اداره کل راه و شهرسازی البرز مانع سرمایه گذاری در این استان شده است.

به گزارش اخبار خودرو به نقل از مهر ،عزیز اکبریان در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان البرز که پیش از ظهر شنبه در سالن جلسات شهدای دولت استانداری برگزار شد؛ اظهار کرد: بارها اعلام شده البرز استان ویژه ای است اما باید دید چه اقداماتی در این استان انجام شده است.

وی با تاکید بر اینکه نظام حکومتی ما متمرکز است اما تمام تصمیمات غیر متمرکز اخذ می شود، افزود: متاسفانه تنها خوب صحبت می کنیم و در مقام عمل بر نمی آییم.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه یک سال و نیم گذشته بازدیدی به همراه استاندار البرز از یک شرکت خواهان سرمایه گذاری در بخش خودرو انجام شد، خاطرنشان کرد: مشکلات اداری به منظور جذب پروانه این شرکت با اداره کل راه و شهرسازی وجود دارد که برطرف نشده است و برطرف نخواهد شد.

اکبریان تصریح کرد: به طور قطع برای برون رفت از مشکلات موجود نباید جزیره ای تصمیم گیری کرد.

وی با بیان اینکه فاسدترین سیستم اداری دنیا را داریم، افزود: خود را فرهنگ برتر دنیا می بینیم در حالی که در عمل اینگونه رفتار نمی کنیم.

وی در پایان با اشاره به اینکه ۱۴ میلیون پرونده در سیستم قضایی علی رغم جمعیت ۷۰ میلیونی، در کشور وجود دارد، گفت: فرهنگ غنی داریم اما تا کنون عیوب برطرف نشده است.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید