رونالدو الگوی دیگر بازیکنان است | اتاق خبر
کد خبر: 356859
تاریخ انتشار: 14 تیر 1395 - 23:59
سانتوس:
سرمربی پرتغال اظهار کرد کاپیتان تیمش بدون هیچ شکی الگوی سایرین در تیم ملی است.

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، فرناندو سانتوس به همراه تیمش موفق شده به نیمه نهایی یورو 2016 صعود کند. او درباره بازیکنان تیمش، تیم ملی ولز و ایسلند صحبت کرد.

سانتوس درباره رونالدو گفت: نمی‌توان عملکرد کریستیانو رونالدو در رئال‌ مادرید را با تیم ‌ملی مقایسه کرد. رونالدو در تیم ‌ملی فوق‌العاده‌ بوده است و خیلی از او راضی هستیم. او الگویی است برای تیم. سطح بالایش به عنوان یک کاپیتان را نمی‌توان نادیده گرفت. او  فوق العاده است. بهترین‌های جهان همیشه گلزنی می‌کنند. مطمئن هستم رونالدو برابر ولز گل خواهد زد.

سانتوس که دیدار ولز و پرتغال را تقابل گرت بیل و کریستیانو رونالدو نمی داند، در مورد این دیدار حساس در نیمه نهایی یورو 2016 هم گفت: نباید روی این موضوع تمرکز کنیم. شاید در اسپانیا این موضوع داغ باشد چون دو بازیکن یک تیم هستند و قرار است برابر هم به میدان بروند. پس صحبت کردن درباره آن عادی است. این موضوع روی ما تاثیرگذار نخواهد بود.

سرمربی پرتغال درباره انتقادات نسبت به بازی این تیم در یورو 2016 نیز اظهار کرد: اینکه می‌گویند پرتغال کثیف بازی می‌کند، برایم اهمیتی ندارد. برایم پیروزی و رسیدن به فینال جذابیت دارد. فوتبال زیبا را دوست دارم اما اگر قرار باشد میان فوتبال زیبا و بازگشت به خانه یا فوتبال زشت و حضور داشتن در نیمه نهایی یورو 2016، یکی را انتخاب کنم،‌ بدون شک دومی را برمی‌گزینم. 

ولز برای صعود به نیمه نهایی بلژیک را شکست داد اما سانتوس مقصد نیست که برای حضور در فینال باید از بلژیک بهتر بود. سرمربی پرتغال در این باره اظهار کرد: این دو موضوع به هم ربطی ندارند. دو تیم متفاوت هستند. بلژیک سطح بالایی دارد اما ضعف‌هایی نیز دارد و می‌توانست در بازی رودررو، به نفع ما باشد. این اتفاق نیفتاد ئ آنها حذف شدند. اکنون باید برابر تیمی بزرگ که بیشتر از ما پیروزی کسب کرده و گلزنی کرده است قرار بگیریم. با این حال به پیروزی باور داریم.

انتهای‌ پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید