مهم بود که با شکست ایران را ترک نکنیم | اتاق خبر
کد خبر: 356871
تاریخ انتشار: 15 تیر 1395 - 00:49
سرمربی تیم ملی والیبال صربستان:
سرمربی تیم ملی والیبال صربستان گفت: برد برابر ایتالیا خیلی مهم بود چرا که ما با یک برد شیرین به لهستان و دیدارهای مرحله نهایی می رویم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا،‌ نیکولا گربیچ سرمربی تیم ملی والیبال صربستان درباره پیروزی برابر ایتالیا گفت: ما در این بازی نسبت به بازی دیروز با دید بهتری به زمین آمدیم و به بازیکنانم گفتم خوب بازی کنید تا با شکست ایران را ترک نکنیم. دو ست اول خوب بودیم اما در ست‌های بعدی ایتالیا تغییرات خوبی انجام داد. خوشحالم که این تیم را بردیم. اینکه با پیروزی به لهستان و مرحله نهایی می‌رویم خیلی شیرین تر است.

او درباره احتمال قهرمانی این تیم در لیگ جهانی گفت:‌ اگر این اتفاق بیفتد و قهرمان شویم خیلی خوب است و می‌توانم برای اولین بار اسم خودم را به عنوان مربی قهرمان صرب ثبت کنم.

استانکوویچ کاپیتان تیم ملی والیبال صربستان نیز گفت: قبلا با ایتالیا بازی کردیم و آشنایی با این تیم داشتیم. سعی کردیم شروع خوبی داشته باشیم و اینطور هم شد اما در بخش دوم خوب نبودیم. ایتالیا در سرویس و دفاع از ما بهتر بود ولی از اینکه بازی را بردیم خوشحالیم. ما تلاش کردیم که در تهران سه باخت پیاپی نداشته باشیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید