آسیب پذیری صنعت گردشگری ایران از بحرانهای سیاسی منطقه ای | اتاق خبر
کد خبر: 357241
تاریخ انتشار: 21 تیر 1395 - 10:10
مدیر آژانس مسافرتی گل سیرتهران گشت در گفت و گو با اتاق خبر
وی در رابطه با وجه تمایز آژانس مسافرتی گل سیرتهران گشت نسبت به سایر آژانس ها گفت: این آژانس تمام خدمات مورد نیاز مسافران را ارائه می کند دارای مجوز بند الف، ب و پ است.

اتاق خبر: طبق آخرین گفته مسئولان بالغ بر 4 هزار آژانس مسافرتی در سطح کشور وجود دارد بنابراین در شرایط کنونی که در فصل تابستان حضور داریم برای بسیاری از مخاطبان شناسایی و یافتن آژانس های مسافرتی قابل اعتماد و درست نباید کار راحتی باشد.

مسافران در میان هزاران آژانس و تور پیشنهادی مختلف دچار سردرگمی خواهند شد. از این رو، سایت اتاق خبر برای راهنمایی بیشتر همراهان خود برنامه معرفی آژانس های مسافرتی را با محوریت مصاحبه با مدیران آژانس های مسافرتی با جدیت پیگیری خواهد کرد.

در همین راستا با مدیر آژانس مسافرتی گل سیر تهران گشت وارد گفت و گو شدیم. اسرافیل قیطاسی در خصوص خدماتی که این آژانس ارائه می دهد، گفت: عمده فعالیت ما فروش بلیت قطار و هواپیما و تور های زیارتی است. هم چنین نماینده سازمان حج نیز هستیم اما در حال حاضر امکان فعالیت در این زمینه وجود ندارد بنابراین تورهای سیاحتی یک روزه و چندروزه خارجی داریم.

وی در رابطه با وجه تمایز آژانس مسافرتی گل سیر تهران گشت نسبت به سایر آژانس ها گفت: این آژانس تمام خدمات مورد نیاز مسافران را ارائه می کند و دارای مجوز بند الف، ب و پ است بنابراین می توانیم در تمام مراحل مسافران را همراهی کنیم و خدماتی مانند فروش بلیت را نیز شخصا به آن ها ارائه کنیم. این موضوع شامل تورهای داخلی و خارجی می شود.

اسرافیل قیطاسی در ادامه افزود: در ماه رمضان استقبال مردم برای سفر تعریف چندانی ندارد و تنها تورهای زیارتی مشهد طرفداران خاص خود را دارد.

 وی در خصوص استقبال مردم از تورهای ترکیه گفت: مردم ایران هنوز از کشور ترکیه قطع امید نکرده اند و درخواست زیادی برای سفر به این کشور وجود دارد. برای این حقیقت دلایل بسیاری وجود دارد که مهم ترین آن ها نزدیکی و ارزانی است.

مدیر آژانس مسافرتی گل سیر تهران گشت تصریح کرد: در حال حاضر نیز به دلیل مشکلاتی که پیش آمده تخفیف های بی سابقه ای ارائه می شود که منجر به وسوسه بسیاری از هموطنان می شود.

وی در بخشی دیگر از صحبت های خود اظهار داشت: البته آژانس های مسافرتی بنابر منطقه ای که حضور دارند باید حوزه فعالیت خود را مشخص کنند به عنوان مثال؛ آژانس هایی که در مناطق ثروتمندنشین حضور دارند می توانند به تورهای خارجی بپردازند و استقبال شود. تور های اروپایی در مناطق پایین شهر پاسخگو نیست. در این مناطق بیشتر درخواست برای سفرهای زیارتی صورت می گیرد بنابراین پس از ماه رمضان تمرکز بر روی سفرهای زیارتی ادامه می یابد.

مدیر آژانس مسافرتی گل سیر تهران گشت با بیان اینکه حتی سفرهای زیارتی نیز به رونق گذشته نیست، مطرح کرد: مشکلات ایجاد شده در مکه و سوریه لطمه های جبران ناپذیری به آژانس های مسافرتی وارد کرده است که باید قبل از هرچیزی به آنها پرداخت.

94104ت

نظرات
ADS
ADS
پربازدید