درک باورمن: اشتباهات زیادی داشتیم | اتاق خبر
کد خبر: 357483
تاریخ انتشار: 17 تیر 1395 - 01:52
سرمربی تیم ملی بسکتبال با بیان اینکه اشتباهات تیمش در اوایل دیدار برابر مکزیک زیاد بود گفت: این اشتباهات اجازه نمی داد به بازی برگردیم.

اتاق خبر:تیم ملی بسکتبال شامگاه دومین دیدار خود در مسابقات گزینشی المپیک را با نتیجه ٧٥ بر ٧٠ به مکزیک واگذار کرد و با توجه به شکست برابر یونان، از دور رقابت ها کنار رفت.

پس از دیدار مقابل مکزیک درک باورمن در نشست خبری اطهارداشت:  به تیم حریف بابت برد تبریک می‌گویم. اشتباهات ما به خصوص در ابتدای بازی بازی زیاد بود و این اشتباهات اجازه نمی داد که به بازی بازگردیم و هر زمانی که خواستیم برگردیم اشتباه دیگری را مرتکب می‌شدیم.

وی ادامه داد: در ریباندها تفاوت خیلی زیاد بود؛ به خصوص در حمله که ما ناموفق بودیم. با این شرایط به تیمم افتخار می‌کنم که همیشه سعی می‌کند بهترین شود.

سرمربی تیم ملی بسکتبال در مورد غیبت حدادی در کوارتر سوم گفت: باید طوری بازی می‌کردیم که در دفاع فشار بیاوریم. شرایط به گونه ای بود که با تیم کوتاهتر سرعت بازی‌مان بالا می‌رفت. باز هم افتخار می‌کنم که بازیکنانم توانستند بازی را بگیرند.

باورمن در این رابطه ادامه داد: باید این را بگویم که حدادی بازیکنی است که هر زمان بخواهد می‌تواند برای تیم موفقیت بیاورد. او را دوست دارم و یک وزنه موثر برای تیم ما محسوب می‌شود.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید