ویسی از معدود مربیان ایرانی واقع‌بین است | اتاق خبر
کد خبر: 358373
تاریخ انتشار: 21 تیر 1395 - 12:11
عضو کمیته فنی سپاهان:
عضو کمیته فنی سپاهان گفت: ویسی از معدود مربی‌های ایرانی است که فوتبال را از دریچه واقعیت می‌بیند و تلاش می‌کند بازیکنانی را به خدمت بگیرد که بتوانند تفکرات مربی را در زمین اجرا کنند.

تمرین تیم فوتبال سپاهان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حسین چرخابی در رابطه با خریدهای این فصل تیم فوتبال سپاهان اظهارکرد: باتوجه به اینکه بر روی بازیکنان خارجی تیم‌های فوتبال شناخت خاصی نیست نمی‌توان در مورد آنها اظهار نظر خاصی کرد و باید منتظر ماند تا عملکرد آنها را در بازی‌های لیگ دید.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان نا مطلوب خارجی به ضرر فوتبال ایران هستند، تصریح کرد: بازیکنان خارجی به غیر از خسارت مالی برای باشگاه‌ها، جای بازیکنان ایرانی را نیز می‌گیرند. از طرفی اگر تیم‌ها پول این دست از بازیکنان خارجی را ندهند با شکایت این بازیکنان به فیفا، موجب کسر امتیاز و حتی محرومیت برای تیم سابقش می‌شوند.

این عضو کمیته فنی باشگاه سپاهان، خاطرنشان کرد: اصل ورودی بازیکنان سپاهان خارجی هستند و باید دید که می‌توانند به کمک تیم فوتبال سپاهان بیایند یا خیر؟

چرخابی افزود: انتخاب‌های ایرانی عبدالله ویسی کاملا صحیح و درست بود، چرا که سپاهان امسال بودجه زیاد نداشت و نمی‌توانست بازیکنی را به خدمت بگیرد که نزدیک به 2 میلیارد دستمزد بخواهد.

وی با بیان اینکه سپاهان قدرت مالی به خدمت گرفتن یک سرمربی خارجی خوب و با دانش را نداشت، گفت: ویسی بهترین گزینه برای به خدمت گرفتن بود. این مربی یکی از معدود مربی‌های ایرانی است که فوتبال را از دریچه واقعیت می‌بیند و تلاش می‌کند بازیکنانی را به خدمت بگیرد که بتوانند تفکرات مربی را در زمین اجرا کنند.

سرمربی اسبق تیم فوتبال سپاهان، اظهارکرد: بر روی 2 الی 3 بازیکن جدیدی که سپاهان به خدمت گرفته است شناخت دارم که می‌توان گفت بازیکنان خوبی هستند.

چرخابی خاطرنشان کرد: امیدوارم کولیبالی بتواند روند خوب خود را که در استقلال اهواز داشت، ادامه دهد و مانند پادوانی که در تیم نفت خوب بود، اما زمانی که  به سپاهان آمد عملکرد خوبی نداشت، نشود.

وی با بیان اینکه سپاهان باید آکادمی خود را تقویت کند، گفت: آکادمی سپاهان باید بسیار قوی باشد تا این تیم دیگر نیازی به خرید از سپید رود رشت نداشته باشد؛ تیم‌های اصفهانی باید به جای شعار دادن واقعا به آکادمی و تیم‌های پایه خود رسیدگی کنند.

عضو کمیته فنی سپاهان ادامه داد: مربی‌های تیم‌های پایه سپاهان چندین ماه است که حقوق نگرفته‌اند و البته با این روندی که وجود دارد بیش از این انتظار نمی‌رود؛ امیدوارم هرچه زودتر وضعیت تیم‌های پایه سپاهان بهبود یابد.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید