Performancing Metrics

تفاهمنامه‌ای با اینتر امضا نکردیم | اتاق خبر
کد خبر: 358663
تاریخ انتشار: 22 تیر 1395 - 17:18
افشارزاده:
مدیرعامل باشگاه استقلال امضای تفاهمنامه این باشگاه با نماینده اینترمیلان ایتالیا را تکذیب کرد.

افشارزاده

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بهرام افشارزاده در خصوص شایعه امضا تفاهم نامه میان استقلال و اینتر میلان اظهار داشت: در ابتدا باید بگویم برگزاری نشست با رییس آکادمی باشگاه اینترمیلان تنها به بررسی و تشکیل برنامه‌های آکادمی مربوط می‌شد و در خصوص چگونگی برنامه‌ها و معرفی هر دو باشگاه صحبت‌های لازم صورت گرفت. بر همین أساس امضای تفاهم نامه میان دو باشگاه استقلال و اینتر میلان صحت ندارد و ما قراردادی را امضا نکرده‌ایم.

وی ادامه داد: بنابراین صحبت‌های ما با نمایندگان اینترمیلان تنها تشریح مسایل فنی بوده و قرار بر این شد طبق یک پیش نویس که مورد تایید مسولان حقوقی باشگاه و شرکت مورد نظر قرار می‌گیرد اقدامات لازم برای انجام این امر طی ماه آینده و آن هم پس از ارایه در جلسه هیات مدیره و در صورت تایید اعضا صورت بگیرد. به همین منظور تا زمانی که بحث همکاری آکادمی دو باشگاه در جلسه هیات مدیره مطرح نشود و چگونگی برنامه‌ها بررسی نشود هر نوع امضا و تفاهم نامه درست نخواهد بود.

مدیر عامل باشگاه استقلال همچنین در پایان خاطر نشان کرد :با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته و با دارا بودن اهمیت بحث آکادمی قرار است در ابتدا مربیان حاضر در آکادمی باشگاه در کلاس‌های مورد نظر مربیگری شرکت کنند و پس از ان اقدامات لازم برای اکادمی در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید