Performancing Metrics

رئیس پلیس دالاس به مرگ تهدید شد | اتاق خبر
کد خبر: 358694
تاریخ انتشار: 22 تیر 1395 - 21:01
رئیس پلیس دالاس که شاهد صحنه کشته شدن پنج مامور پلیس در یک تیراندازی بود روز دوشنبه اعلام کرد که خود وی در پیام هایی تهدید به مرگ شده است.

اتاق خبر: دیوید براون در یک کنفرانس خبری از آنچه که حمل آزادانه سلاح توسط غیر نظامیان در ایالت تگزاس خواند انتفاد کرد و این مساله چالش فزاینده ای را پیش روی نیروی انتظامی قرار داد چرا که وارد داغ ترین بحث در امریکا بر سر قانون حمل سلاح شد.
وی دراین کنفرانس همچنین جزئیاتی در مورد استفاده اداره خود از یک روبوت حامل بمب برای کشتن میکا جانسون ، سرباز ذخیره سابق ارتش امریکا ارائه داد که با حمله مسلحانه اش در دالاس در روز پنجشنبه 9 نفر دیگر را نیز زخمی کرده است.
حادثه تیراندازی روز دوشنبه در میشیگان در مقابل یک مجتمع قضایی بر استیلای خشونت مسلحانه در امریکا و همچنین خطر پیش روی نیروی انتظامی تاکید ورزید هر چند که فعالان سیاسی تیراندازی مرگبار پلیس به دو مرد سیاهپوست در ایالت های لوییزیانا و مینه سوتا در هفته گذشته را مورد اعتراض قرار داده اند.
دو پلیس قضایی درمقابل مجتمع میشیگان هدف گلوله قرار گرفته و کشته شده اند و شخص تیرانداز نیز از پای در آمد.
تا شامگاه دوشنبه به وقت محلی، معترضان مجددا در حال گردهمایی در چندین شهر امریکا از جمله شیکاگو ، ساکرامنتو ، کالیفرنیا و آتالانتا بودند.
تصاویر تلویزیونی نشان داده است که برخی از معترضان در رویارویی با پلیس دستگیر و بازداشت شده اند.
اما تگزاس نماد فرهنگ اسلحه داری است و قوانین ایالتی اجازه می دهد که مالکان اسلحه به طور علنی سلاح های خود را حمل کنند.

منبع: ایرنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید