بهزیستی پرونده کودک پنج ماهه گیلانی را به طور ویژه پیگیری می کند | اتاق خبر
کد خبر: 358863
تاریخ انتشار: 23 تیر 1395 - 13:46
رئیس روابط عمومی بهزیستی استان گیلان گفت: بهزیستی پرونده کودک آزاری پسربچه پنج ماهه گیلانی را به طور ویژه پیگیری می کند.

اتاق خبر:محمد غلامزاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از بررسی های انجام شده در مورد پرونده کودک پنج ماهه و ارجاع آن به شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب رشت ، طی دستور بازپرس دادسرا ، کودک به پزشکی قانونی ارجاع داده شد.
وی اظهار داشت: پس از هماهنگی های انجام شده توسط اداره بهزیستی، مادر کودک به همراه کارشناس اورژانس اجتماعی 123 بهزیستی به پزشکی قانونی رفته و روز گذشته (دوشنبه) جواب پزشکی قانونی آماده و برای تکمیل مدارک ارائه شده توسط کارشناس اورژانس، به بازپرس شعبه یک دادسرا ارجاع شد تا طی دستورات لازم، اقدامات بعدی انجام گیرد.
رئیس روابط عمومی بهزیستی استان گیلان خاطرنشان کرد: با توجه به متواری بودن پدر کودک، تا زمان صدور دستور قضایی بازدیدها و پیگیری های مستمر از منزل مادربزرگ (مادری) کودک که در حال حاضر کودک و مادرش در آنجا زندگی می کنند، انجام می گیرد تا از مساعد بودن شرایط زندگی کودک اطمینال حاصل شود.
وی تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی مادر، کمک های مالی و موردی در نظر گرفته شده و در صورت نیاز، مشاوران حقوقی سازمان همکاری های لازم را برای برای رفع اختلالات خانوادگی خواهند داشت.
پسر بچه پنج ماهه ای که حدود دو هفته گذشته بر اثر شدت جراحت های ناشی از کودک آزاری در بیمارستان پورسینا رشت بستری شده بود، پس از مداوا ترخیص شد.
فردین مهرابیان رئیس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان پیش از این گفته بود که پس از بستری این کودک در بیمارستان، شواهد حاکی از آن بود که او از سوی پدرش، مورد کودک آزاری قرار گرفته و پرونده این کودک آزاری ، در اختیار مراجع قضائی استان قرار گرفت.

منبع: ایرنا

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید