اجرای ۱۰ هزار هکتار تعهد آبیاری تحت فشار | اتاق خبر
کد خبر: 359182
تاریخ انتشار: 24 تیر 1395 - 21:01
مدیر حوزه ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: اجرای ۱۰ هزار هکتار تعیین شده برای آبیاری تحت فشار در استان تهران، مقدار زیادی نیست.

به گزارش اتاق خبر به نقل از  روابط عمومی جهاد کشاورزی استان تهران، اکبر غضنفری در جلسه بررسی عملکرد آبیاری تحت فشار در شهرستان های استان تهران گفت: هرساله برنامه هایی تدوین و ابلاغ و به دنبال آن تنوع کار نیز زیاد است.

وی افزود: این تنوع کار چالش هایی نیز پیش روی خود می بیند، اما بدین معنا نیست که برخی امور برای انجام کارهای دیگر راکد و بلاتکلیف بماند.

وی به روحیه جهادی کارکنان سازمان جهاد کشاورزی اشاره کرد و ادامه داد: تنها نیرویی که به ما امید حرکت می دهد و می توان با آن خلأها را پر کرد، اعتقادات ما است.

مدیر حوزه ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به اینکه باید تمامی پروژه ها توسط مدیران شهرستان ها کنترل شود، عنوان کرد: اکنون چهار ماه از سال گذشته و تمامی پروژه ها باید تا پایان اسفند تحویل شوند.

مدیر حوزه ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان تهران ادامه داد: شهرستان هایی مثل فیروزکوه با آینده نگری، برنامه ریزی درست و خروجی رضایت بخشی داشته اند، بنابراین سایر شهرستان ها نیز باید برای روش های جدیدی که ابلاغ می شود، آسیب شناسی کنند.

غضنفری با اشاره به این نکته که استان تهران خشک است، گفت: اجرای ۱۰ هزار هکتار تعیین شده برای آبیاری تحت فشار مقدار زیادی نیست و هدف ما این است که تمام عرصه ها به این روش آبیاری مجهز شوند.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید