بهشت را از رادیو جوان بشنوید | اتاق خبر
کد خبر: 359377
تاریخ انتشار: 25 تیر 1395 - 22:58
نمایش های رادیویی بهشت، پلک های باز، چشمان بسته و زندگی کم تحرک در این هفته روی انتن رادیوهای جوان، ایران و تهران می روند.

به گزارش اتاق خبر، از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، شبکه رادیویی جوان با پخش نمایش «بهشت» به استقبال هفته جدید خواهد رفت.
این نمایش به نویسندگی فرهاد امینی و میکائیل شهرستانی درباره رابطه یک مادر و فرزند است و از روز شنبه ساعت 23:30 روی آنتن رادیو جوان می رود.
نمایش «پلک های باز، چشمان بسته» را که از روز شنبه 26 تیر از رادیو ایران پخش می شود، ملیحه مرادی جعفری نوشته و داستان آن درباره نویسنده ای است که نویسندگی را کنار گذاشته اما یکی از طرفدارانش او را وادار می کند .....
این نمایش به کارگردانی محسن قصابیان و با حضور هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تهیه و تولید شده است و ساعت 22:30 روی آنتن رادیو ایران می رود.
رادیو تهران هم ساعت 13:00 نمایش رادیویی «زندگی کم تحرک» را برای علاقمندان پخش می کند. این نمایش را پدیده جمال ها نوشته و به معضلات اجتماعی می پردازد .
زندگی کم تحرک را صدرالدین شجره کارگردانی کرده و مهین نثری، شمسی فضل اللهی، علی میلانی، شمسی صادقی، ماندانا اصلانی، نسرین صداقت زاده، سعیده فرضی، مونا صفی و تعداد دیگری از بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو در آن به ایفای نقش می پردازند.
شبکه رادیویی فرهنگ نیز این هفته نمایش های تک قسمتی متنوعی را ساعت 13:00 به روی آنتن خواهد برد.
منبع: ایرنا

95102

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید