از لیست لوزانو برای المپیک حمایت می کنم | اتاق خبر
کد خبر: 359808
تاریخ انتشار: 27 تیر 1395 - 16:15
داورزنی:
رئیس فدراسیون والیبال گفت: از برنامه و تصمیم های لوزانو و کادر فنی قاطعانه حمایت می کنیم و باید با همدلی زمینه موفقیت در المپیک را فرآهم کنیم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال اظهار داشت: والیبال ایران امسال برای نخستین بار حضور در المپیک را تجربه خواهد کرد و حضور شایسته در المپیک اولویت نخست فدراسیون در این بازی ها است.

وی با بیان این که برای رسیدن به این هدف از تمامی برنامه های سرمربی و کادر فنی تیم ملی حمایت می‌کنیم، گفت: همه چیز در اردوی تیم ملی دقیق و حساب شده است و عملکرد تمامی بازیکنان به طور کامل و دقیق ثبت می‌شود و کادر فنی بر اساس معیارهای تعریف شده خود اقدام به انتخاب و برنامه‌ریزی می‌کند و فدراسیون والیبال تمام قد از برنامه‌ها و تصمیمات لوزانو و همکارانش حمایت می‌کند. لوزانو در ابتدای حضورش در ایران و آغاز تمرینات به بازیکنان گفته بود که آماده‌ترین بازیکنان را انتخاب می‌کند و به سابقه و اسم کاری ندارد.

داورزنی تاکید کرد: چون در مهمترین و بالاترین سطح مسابقات دنیا حضور پیدا می‌کنیم، باید هر بازیکنی که در بالاترین سطح آمادگی است و می‌تواند کمک بیشتری به تیم داشته باشد را انتخاب کنیم. ما در فدراسیون مثل همیشه از تصمیمات کادر فنی حمایت می‌کنیم چرا که در نهایت این کادر فنی است که باید جوابگوی عملکرد فنی تیم باشد. همه چیز تحت کنترل و نظارت است تا به امید خدا بتوانیم در المپیک حماسه‌ساز شویم و به مرحله دوم این رقابت‌ها صعود کنیم.

رئیس فدراسیون والیبال با تاکید بر اینکه تنها دو هفته فرصت برای آماده‌سازی تیم برای حضور شایسته در بازی‌های المپیک باقی مانده است، گفت: در آستانه بزرگ‌ترین و معتبرترین رویداد ورزشی جهان قرار داریم. جایی که همه کشورها برای قدرتنمایی به میدان می‌آیند. این شرایط بسیار حساس است و باید با همدلی کامل بتوانیم زمینه را برای موفقیت تیم، بازیکنان و کادرفنی فراهم کنیم تا بتوانند از حداکثر توانایی‌های خود استفاده کنند و در رقابت‌های المپیک، حضوری شایسته داشته باشند و با قدرت‌نمایی مثال‌زدنی از نام ایران دفاع کنند و حماسه ساز شوند.

وی بار دیگر خاطرنشان کرد: سخت ترین میدان ورزشی جهان در انتظار تیم ملی والیبال ایران است و بازیکنان ایران باید از نظر روحی و روانی آماده حضور در این رقابت ها شوند. کادر فنی، بازیکنان و فدراسیون برای حضور شایسته والیبال ایران در بازی های المپیک تلاش می کنند تا بتوانیم به امید و توکل بر خدا در اولین حضور خود در مسابقات والیبال المپیک به مرحله دوم این رقابت ها حضور صعود کنیم و به این ترتیب موجب سر افرازی ایران و شادی مردم کشورمان شویم. مهم این است که در آستانه بزرگترین رویداد تاریخ والیبال ایران زمینه آرامش روحی و روانی تیم را فرآهم کنیم و از پرداختن به حاشیه‌ها در این برهه حساس خودداری نماییم. قطعا هدف همه اعضای تیم ملی، کادر فنی و فدراسیون موفقیت تیم ملی والیبال در المپیک 2016 است و مطمئن باشید در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نیستیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید