مسنجر فیسبوک از مقاله‌های فوری پشتیبانی می‌کند | اتاق خبر
کد خبر: 359882
تاریخ انتشار: 27 تیر 1395 - 23:16
امکان پشتیبانی از مقالات فوری به اپلیکیشن مسنجر فیسبوک افزوده شده تا بتوان آخرین خبرهای روز و مقالات مختلف را با سرعتی بیشتر در این پیام رسان محبوب و پر طرفدار مشاهده و مطالعه کرد.

به گزارش اتاق خبر، تا به امروز مقالات مختلف و اخبار از طریق مرورگری درون برنامه مسنجر برای کاربران بارگذاری می شدند که این حالت نسبت به فرمت مقالات فوری (Instant Articles) که سال پیش برای اپلیکیشن شبکه اجتماعی فیسبوک معرفی شد، به مراتب کندتر بوده و از سرعت پایین تری برخوردار است.

اما خبر خوش فیسبوک این مشکل را حل کرده است. در واقع از امروز، امکان پشتیبانی از مقالات فوری به اپلیکیشن مسنجر فیسبوک افزوده شده تا بتوان آخرین خبرهای روز و مقالات مختلف را با سرعتی بیشتر در این پیام رسان محبوب و پر طرفدار مشاهده و مطالعه کرد.

جالب است بدانید که مقالات فوری در مسنجر با علامت رعد و برق در گوشه بالا در سمت راست لینک های به اشتراک گذاشته شده از سایر لینک ها متمایز می شوند. طبق اعلام فیسبوک، سرعت بارگذاری این مقالات حداقل 10 برابر سریع تر از قبل شده است و حالا دیگر نیازی نیست تا مطالب را از طریق مرورگر باز کرده و منتظر بارگذاری آن ها بنشینید.

تیم فیسبوک اعلام کرده که آپدیت مربوط به مقالات فوری را ابتدا به نسخه ی اندروید اپلیکیشن مسنجر اضافه می کند، اما کاربران iOS برای دسترسی به این قابلیت باید یک هفته بیش تر از اندرویدی ها صبر کنند.

فیسبوک هنوز آمار و ارقامی در مورد میزان تأثیر مقالات فوری بر بازدید منابع خبری منتشر نکرده، اما بدیهی است که با امکان مشاهده این مقالات در اپلیکیشن پر جمعیت مسنجر که میلیون ها نفر کاربر آن هستند، محبوبیت منابع تامین کننده مقالات نیز افزایش خواهد داشت.

منبع: مهر

95102

نظرات
ADS
ADS
پربازدید