بازی بعدی فینال زودرس است | اتاق خبر
کد خبر: 360025
تاریخ انتشار: 27 تیر 1395 - 23:06
شمسایی:
سرمربی تاسیسات دریایی گفت: در بازی بعدی احتمالا با نماینده تایلند یا ژاپن بازی می کنیم که این بازی می تواند فینال زودرس باشد.

امیر شمسایی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، امیر شمسایی سرمربی تاسیسات دریایی در نشست خبری بعد از بازی مقابل المیادین لبنان در جام باشگاه‌های آسیا اظهار کرد: امروز بازی بهتری به نمایش گذاشتیم. همانطور که گفته بودم بازی به بازی بهتر می‌شویم. امروز هم در نیمه دوم بازی شناورتری را ارئه کردیم. اما با اینکه 6 گل زدیم ولی همچنان توقعمان از بازیکنان بیشتر از این‌هاست. با این حال خواهید دید که در ادامه بهتر خواهیم شد.

سرمربی تاسیسات دریایی درباره صعود از گروه و حریف بعدی مطرح کرد: در بازی بعدی احتمالا با نماینده تایلند یا ژاپن بازی می‌کنیم که این بازی می‌تواند فینال زودرس باشد. باخت در این بازی یعنی خداحافظی از مسابقات. تنها به دنبال برد خواهیم بود تا راه را برای رسیدن به فینال هموار کنیم. می‌دانیم کار سختی هم داریم اما ما به سختی‌ها عادت کرده‌ایم.

شمسایی همچنین درباره هت‌تریک طیبی و صدرنشین شدن او در جدول گلزنان گفت: طیبی با گل زدن خو گرفته است. اما باید بدانید پشت سر این گل زدن‌ها، هماهنگی تیمی وجود دارد. من از آقای گلی طیبی استقبال می‌کنم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید