به هیچ وجه در عربستان بازی نمی‌کنیم | اتاق خبر
کد خبر: 360413
تاریخ انتشار: 30 تیر 1395 - 15:42
تاکید فدراسیون فوتبال عراق:
رئیس فدراسیون فوتبال عراق تاکید کرد که کشورش به هیچ وجه در خاک عربستان به میدان نمی‌رود و سعودی‌ها باید میزبان بی‌طرف خود را انتخاب کنند.

فدراسیون فوتبال عراق و عربستان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، با وجود آنکه بعضی از رسانه ها از تصمیم نهایی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری دیدار برگشت عراق برابر عربستان در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در جده خبر دادند اما رئیس فدراسیون فوتبال عراق تاکید کرد که هیچ تغییری در تصمیم این کشور به وجود نیامده و هر دو دیدار برابر عربستان در انتخابی جام جهانی در زمین بی طرف برگزار خواهد شد.

عبدالخالق مسعود در گفتوگویی که با سایت الکاس قطر داشت، گفت: برادران عربستانی ما پیشنهاد دادهاند که جلسه ای را برگزار کنیم تا درباره انتخاب میزبان دو بازی صحبت کنیم. به آنها تاکید کرده ایم که بر اساس اعلام فیفا هر دو بازی باید در زمین بی طرف برگزار شود و ما هم اصلا قصد نداریم در عربستان به میدان رویم.

او ادامه داد: ما ورزشگاه شاه علام مالزی را به عنوان میزبان بازی رفت انتخاب کرده ایم و عربستانی هم باید ورزشگاه بی طرفی را برای بازی برگشت پیشنهاد دهند چرا که ما هم در خاک عربستان به میدان نمی رویم. به صورت دوستانه و به دور از هر گونه هیاهوی رسانه ای به فدراسیون فوتبال عربستان تاکید کرده ایم که نظر ما تغییر نخواهد کرد و آنگونه که آنها حاضر نشدند با درخواست ما موافقت کنند ما هم با درخواست میزبانی آنها در عربستان موافق نیستیم و باید هر دو بازی در زمین بی طرف برگزار شود.

فدراسیون فوتبال عراق پیش از این ایران را به عنوان میزبان بازی های خود در انتخابی جام جهانی 2018 انتخاب کرد اما سعودی ها تاکید کردند که در ایران به میدان نخواهند رفت و عراق هم در مقابل تاکید کرد که در خاک عربستان بازی نمی کند و باید هر دو دیدار در زمین بی طرف برگزار شود.

با وجود آنکه کنفدراسیون فوتبال آسیا به سود سعودی ها رای داد اما رای فیفا به سود عراق بود و قرار براین شده است که هر دو بازی در زمین بی طرف برگزار شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید