تمجید کلوپ از خرید جدید تیمش | اتاق خبر
کد خبر: 361071
تاریخ انتشار: 3 مرداد 1395 - 21:38
سرمربی لیورپول می‌گوید وینالدام هلندی هوش بالایی دارد و می‌تواند در لیورپول بیشتر پیشرفت کند.

وینالدام

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، جورجینو وینالدوم با جدایی از نیوکاسل که این فصل را باید در لیگ دسته اول انگلیس سپری کند، راهی لیورپول شد تا به عناون خرید جدید این تیم لقب بگیرد.

یورگن کلوپ بعد از خرید این بازیکن هلندی گفت: مدت ها بود وینالدوم را زیر نظر داشتم. او زمانی که در آیندهون بازی می‌کرد، کاپیتان این تیم بود و توانست قهرمان لیگ هلند شود. کاپیتانی تیم آیندهون آن هم در سن کم، اتفاق ساده‌ای نیست که وینالدوم به آن دست یافت.

وینالدوم هلندی فصل گذشته طی 38 بازی در لیگ برتر توانست، 11 گل برای نیوکاسل به ثمر برساند ولی تیم او در نهایت نتوانست در لیگ برتر باقی بماند و یکی از سه تیم سقوط‌کننده به دسته پایین‌تر لقب گرفت. همین باعث شد تا این بازیکن 25 ساله به جدایی از کلاغ‌ها فکر کند و راهی تیم بزرگ‌تری شود.

کلوپ در ادامه گفت: وینالدوم بازیکن کاملی است و هوش فوتبالی بالایی دارد. کار کردن با چنین بازیکنانی خیلی لذت‌بخش است و من مطمئنم او در لیورپول بهتر هم خواهد شد. او بازیکن مهمی برای ما خواهد بود؛ هرچند فکر می‌کنم ابتدا باید در تیم جا بیفتد. از جوانی او را می‌شناختم و وقتی که در نیوکاسل درخشید تعجبی نکردم. او بازیکن باانعطافی است و می‌تواند در پست‌های مختلف به میدان برود. دوست ندارم تیمم 35 بازیکن داشته باشد بلکه دوست دارم بازیکنان آماده‌ای در ترکیب تیمم داشته باشم. وینالدوم به خوبی می‌داند باید برای حضور در ترکیب ثابت لیورپول تلاش کند. 

جورجینو وینالدوم با قراردادی به ارزش 25 میلیون پوند از نیوکاسل راهی لیورپول شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید