علت غیبت تبلیغات محیطی در دیدار استقلال - نفت از زبان بهروان | اتاق خبر
کد خبر: 361531
تاریخ انتشار: 5 مرداد 1395 - 06:24
رییس کمیته برگزاری مسابقه‌های سازمان لیگ می‌گوید نبود تبلیغات محیطی به دلیل به سرانجام نرسیدن توافق با اسپانسرها بود و از فردا شاهد تبلیغات محیطی در بازی‌ها خواهیم بود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، غلامرضا بهروان درباره نبود تبلیغات محیطی در دیدار استقلال و نفت تهران اظهار کرد: ان‌شاءالله از بازی‌های بعد این تبلیغات وجود دارد. امروز به دلیل عدم توافق در جلسات گذشته نتوانستیم از این موضوع بهره‌مند شویم. فوتبال به همین درآمدها زنده است. البته امروز در اطراف زمین شعارهایی درباره اهدای خون مشاهده کردیم که کار بسیار ارزشمندی بود.

وی ادامه داد: اسپانسرهایی که باید برای عقد قرارداد اعلام آمادگی می‌کردند این کار را انجام ندادند. ما شبانه‌روز جلسه گذاشتیم و آن طور که به من اطلاع دادند ما فردا در بازی پرسپولیس و سایپا شاهد تبلیغات محیطی خواهیم بود.

رییس کمیته برگزاری مسابقه‌های سازمان لیگ در واکنش به اینکه آیا اسپانسر تبلیغات محیطی در پرداخت‌های خود بدقولی کرده است گفت: قراردادی امضا نشده که آن‌ها بدقولی کنند. در هر حال این تبلیغات را دست کم نگیرید. ما در روزی که از تبلیغات محیطی استفاده نکردیم دچار ضرر شدیم. ما تلاش‌مان را می‌کنیم که بهترین قرارداد را برای فوتبال باشگاهی و ملی منعقد کنیم و از آن بهره‌مند شویم.

بهروان درباره تقدیر از جواد نکونام توسط باشگاه نفت گفت: نکونام از مفاخر فوتبال کشور است و امروز هم که باشگاه نفت به ما اطلاع دادند از آن استقبال کردیم. اما این تقدیر در صورت حضور هواداران بهتر بود. فکر می‌کنم باز هم باید از نکونام در بازی‌های آینده تقدیر شود.

رییس کمیته مسابقه‌های فدراسیون فوتبال درباره اینکه گفته می‌شود وزارت نفت نامه‌ای را مبنی بر عدم تسویه حساب باشگاه نفت با بازیکنان فصل گذشته خود به سازمان لیگ ارسال کرده است، اظهار کرد: ما طبق مقررات این مسابقه را برگزار کردیم و پیش از این هم هیچ نامه‌ای مبنی بر این موضوع به ما ارسال نشده است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید