باند قاچاقچی مواد مخدر در اندیمشک متلاشی شد | اتاق خبر
کد خبر: 361792
تاریخ انتشار: 6 مرداد 1395 - 11:57
دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک گفت: یک باند قاچاق مواد مخدر در اندیمشک متلاشی و از اعضای آن مقدار هفت کیلوگرم ماده مخدر صنعتی شیشه کشف شد.

اتاق خبر:'صادق جعفری چگنی' روز سه شنبه با بیان این مطلب به خبرنگاران گفت: با همکاری و تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان خوزستان، معاونت پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان و پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی اندیمشک سه تن از اعضای این باند شناسایی و دستگیر شدند.
وی افزود: اعضای این باند، مواد مخدر را به صورت ماهرانه ای در یک دستگاه خودرو جاسازی کرده و از ورودی شهرستان اندیمشک قصد انتقال آن به استان های جنوبی کشور را داشتند که به دام افتادند.
دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک گفت: سه نفر از عوامل اصلی این باند قاچاق مواد مخدر دستگیر و از آنان یک دستگاه خودرو سواری کشف و ضبط شد.
وی تاکید کرد: با تلاش دستگاه قضایی، امنیتی و انتظامی اندیمشک محورهای مواصلاتی شهرستان به طور کامل رصد می شود و برای قاچاقچیان و سوداگران مرگ ناامن شده است.
محور پل زال اندیمشک، گلوگاه ورودی استان خوزستان محسوب می شود که تاکنون چندین محموله مواد مخدر و کالای قاچاق در این محدوده کشف و توقیف شده است.

منبع: ایرنا

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید