برای خوشرنگ‌ترین مدال به المپیک می‌روم | اتاق خبر
کد خبر: 362245
تاریخ انتشار: 10 مرداد 1395 - 06:09
عبدولی:
فرنگی‌کار وزن 75 کیلوگرم ایران از عزم خود برای کسب خوشرنگ‌ترین مدال در المپیک خبر داد و گفت: امیدوارم با دعای خیر مردم به این هدف بزرگ برسم.

سعيد عبدولي

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سعید عبدولی درباره آخرین وضعیت خود در آستانه اعزام به رقابت‌های المپیک 2016 اظهار کرد: بعد از مسابقات جهانی ۲۰۱۵ آمریکا خیلی با نظم و انگیزه تمرین نمی کردم اما با حضور مجدد محمد بنا در راس تیم ملی، روحیه و انگیزه مضاعفی پیدا کردم و با جدیت در تمرینات، خودم را برای حضور در المپیک به آمادگی مطلوب رساندم.

دارنده مدال طلای 2011 جهان افزود: طی 9 ماه گذشته تمرینات سخت و پرفشاری را با هدف کسب موفقیت در المپیک پشت سر گذاشتیم و خوشبختانه در حال حاضر همه نفرات اعزامی ایران به المپیک در شرایط روحی و بدنی خوبی قرار دارند و آماده ایم با تمام وجود برای خوشحالی مردم به مصاف حریفان برویم.

عبدولی تصریح کرد: پس از ناکامی در المپیک لندن فقط با هدف حضور در ریو و رسیدن به مدال المپیک هر سختی که در تمرینات بود را تحمل کردم و در حال حاضر نیز نمی‌خواهم اشتباهی داشته باشم و این فرصت ارزشمند را از دست بدهم.

وی با اشاره به ناکامی‌اش در المپیک لندن گفت: من، اخلاقی و باباجانزاده در المپیک قبلی نتوانستیم به مدال برسیم اما امسال از تجربه بیشتری نسبت به 4 سال پیش برخورداریم و بدون شک از هر نظر خود را آماده کرده‌ایم تا در ریو مدال آور باشیم. امیدوارم با تلاش خودمان و دعای خیر مردم بتوانیم در المپیک پیش رو ناکامی در المپیک لندن را جبران کنیم. المپیک مهمترین میدانی است که هر ورزشکاری آرزوی حضور در آن را دارد. المپیک مانند مسابقات جهانی نیست که هر سال برگزار شود و به راحتی از کنار آن عبور کنیم.

فرنگی‌کار وزن 75 کیلوگرم ایران افزود: نظارت و جدیت محمد بنا نقش مهمی در بازسازی روحی من و حضور با انگیزه‌ام در تمرینات تیم ملی داشت. بنا همیشه با صحبت‌های خود مانع از این شد که انگیزه‌ام را از دست بدهم.

عبدولی درباره مهمترین رقبای خود در المپیک نیز گفت: علاوه بر حریفان خوب و قدرتمندی که دارم باید با ناداوری احتمالی نیز بجنگم. از بدشانس‌ترین کشتی‌گیرانی هستم که ناداوری در مسابقات مختلف خیلی به من ضربه زده است. البته در مجموع کشتی ایران بیش از سایر کشورها از ناداوری‌ها ضربه خورده است.

وی تاکید کرد: البته من کاری به این مسائل ندارم و با تمام وجود در المپیک می جنگم و سعی می‌کنم هیچ بهانه‌ای به داوران ندهم تا حقم پایمال شود. مدال المپیک را در ویترین افتخاراتم کم دارم و می‌خواهم با کسب خوشرنگ ترین مدال دل هموطنانم را شاد کنم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید