ساقی تهران‌نو دستگیر شد | اتاق خبر
کد خبر: 362273
تاریخ انتشار: 10 مرداد 1395 - 12:55
یکی از توزیع کنندکان مواد مخدر در منطقه تهران نو دستگیر شد.

دستگیری سارقان تهران بزرگ

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، چندی پیش تعدادی از شهروندان با مراجعه به کلانتری 128 تهران نو، از فعالیت یک توزیع کننده مواد مخدر در این محدوده خبر داد و اعلام کردند که این فرد با پرسه زنی به وسیله خودروی سواری‌اش اقدام به توزیع و فروش مواد مخدر کرده است.

به دنبال شکایت شهروندان، رسیدگی به این موضوع در کلانتری 128 تهران نو آغاز شده و پرونده‌ای هم در این خصوص تشکیل شد و تیم‌های عملیاتی کلانتری با همکاری گشت‌های مستقر در محل به بررسی و انجام تحقیقات پیرامون موضوع کردند.

تحقیقات و بررسی ماموران ادامه داشت تا اینکه سرانجام ماموران کلانتری موفق به شناسایی متهم شده و او را در حالی که سعی داشت با پرسه زنی در آن محدوده به توزیع مواد مخدر بپردازد، تحت تعقیب قرار داده و در یک موقعیت مناسب وی را دستگیر کردند.

پس از دستگیری، متهم به کلانتری منتقل شده و تحت بازجویی قرار گرفت، او در بازجویی‌های اولیه به توزیع مواد مخدر در محدوده تهران نو  اعتراف کرد، همچنین در بازرسی از خودروی وی نیز  مقادیر قابل توجهی مواد مخدر مخدر سنتی و صنعتی کشف و ضبط شد.

پلیس پایتخت با تائید این خبر اعلام کرد که برای این متهم پرونده‌ای تشکیل شده و وی برای کشف دیگر جرائم احتمالی و ادامه روند رسیدگی به جرم به پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شده است.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید