اعضای اتاق ایران راضی به استعفای جلال پور نیستند | اتاق خبر
کد خبر: 362317
تاریخ انتشار: 10 مرداد 1395 - 12:06
عضو هیات نمایندگان اتاق تهران در گفت و گو با اتاق خبر
عضو هیات رییسه اتاق تهران درخصوص استعفا محسن جلال پور گفت: این استعفا به نفع اتاق نمی باشد ولی اگر با این استعفا موافقت شود مسعود خوانساری و پدرام سلطانی گزینه های مناسبی برای ریاست اتاق هستند.

اتاق خبر- گروه اقتصادی: محمد رضا زهره وندی درباره استعفا رییس اتاق تهران گفت: این استعفا در شریط فعلی به نفع اتاق بازرگانی نمی باشد، اتاق باید داری یک انسجام باشد و این انسجام از راس هرم به واحدها منتقل شود.

وی افزود: با توجه به دلیل استعفا که مشکلات جسمانی بوده است امیدواریم این مشکل جدی نباشد تا بتوانیم از تجربیات این عضو با سابقه اتاق در پارلمان بخش خصوصی بهره مند شویم، چراکه آقای جلال پور از افراردی هستند که می توانند برای اتاق بسیار مفید باشند، ولی الویت همیشه سلامتی مسئولان است.

زهره وندی در خصوص موافقت هیات نمایندگان با استعفا جلال پور بیان کرد: اعضای هیات نمایندگان اگر حس کنند که استعفا واقعا به دلیل مشکلات جسمانی بوده است و ادامه کار برای وی مضر است ممکن است که با استعفا ایشان موافقت کنند، با توجه به تجربیات آقای جلال پور حضور او در اتاق بسیار ضروری است و کسی خواستار از دست دادن چنین فرد با تجربه ای نیست اما با توجه به مشکلات جسمانی باید سلامتی را در الویت قرار داد.

وی در خصوص گزینه های مناسبی که می توانند جایگزین جلال پور شوند تصریح کرد: پدرام سلطانی و مسعود خوانساری از کسانی هستند که تجربه زیادی داشته اند و از مدیرانی هستند که توانایی مدیریت مجموعه اتاق بازرگانی ایران را دارند.

وی ادامه داد: مسعود خوانساری در دوره قبل با اختلاف 8 رای ریاست اتاق را از دست داد و پدرام سلطانی نیز مدیر مدبری است، از این رو این دو شخص می توانند گزینه های مناسبی برای ریاست اتاق باشند

 95102ت 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید