پنجمین نمایشگاه چرم آذرماه در تهران برگزار می شود | اتاق خبر
کد خبر: 362368
تاریخ انتشار: 11 مرداد 1395 - 05:39
رئیس اتحادیه کفاشان دستدوز تهران از برگزاری پنجمین نمایشگاه بین المللی صنعت چرم، کیف ، کفش و صنایع وابسته ( mpex ) در آذرماه امسال خبر داد و گفت: آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه صنعت کفش و چرم در نمایشگاه عرضه می‌گردد.

اتاق خبر- رسول شجری افزود: در این نمایشگاه لوازم چرم مصنوعی و طبیعی ، کفاشان ماشینی ، سراجان، انجمن های چرم و کفش حضور دارند و جدیدترین محصولات خود را از ۱۳ آذر ماه ۹۵ به مدت ۴ روز  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران عرضه خواهند کرد.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه ۴۰ شرکت مختلف تولیدی کیف و کفش چرم از کشورهای ترکیه ، چین و ایتالیا حضور خواهند داشت، گفت: اجازه ورود محصول نهایی به شرکت های خارجی را در نمایشگاه نداده ایم و تنها این شرکت ها مواد اولیه و ماشین آلات به روز خود را برای رشد و توسعه  صنعت کفش به نمایش می‌گذارند .

شجری با اینکه به دنبال احیای صنعت کفش و چرم در کشور هستیم ، اظهارکرد: برای رسیدن به این مهم تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا صنعت ما نیز همگام با پیشرفت های روز دنیا حرکت کند که در این زمینه نیاز به همراهی دولت داریم چون در شرایطی که  بازار این صنف با رکود مواجه است، اگر حمایتی از سوی دولت صورت نگیرد به نتیجه نخواهیم رسید.

وی با بیان اینکه ۴ هزار فعال صنفی در صنعت کفش تهران فعالیت می‌کنند، افزود: در ۱۰ سال گذشته برای رشد و شکوفایی صنعت کفش برنامه‌های زیادی انجام گرفته و این رشته در دانشگاه نهادینه شده است؛ لذا امید موفقیت های بیشتر را در آینده داریم.

وی با ابراز رضایت در خصوص ادغام اتحادیه های همگن گفت: این مساله در صنعت کفش باعث پیشرفت و رونق کار خواهد شد ضمن اینکه موازی کاری از بین خواهد رفت و انرژی ها صرف بهتر کردن فعالیت ها می شود.

منبع: اتاق اصناف ایران

95102

نظرات
ADS
ADS
پربازدید