صد درصد بازیکنان گرانتر از من هم وجود دارد | اتاق خبر
کد خبر: 362587
تاریخ انتشار: 12 مرداد 1395 - 18:54
تیموریان:
کاپیتان تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: صد درصد بازیکنان گرانتر از من هم وجود دارد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، آندرانیک تیموریان بعد از تساوی بدون گل تیمش مقابل گسترش فولاد اظهار کرد: در این دیدار برای اولین بار برای ماشین سازی بازی کردم، بخاطر همین موضوع خیلی خوشحال هستم. بازی خیلی خوبی بود و موقعیت‌های زیادی روی دروازه‌ها خلق شد.

وی با بیان اینکه ماشین‌سازی در این دیدار مستحق پیروزی بود، افزود: در کل ماشین سازی بهتر بازی کرد، در نیمه اول چندین  موقعیت خیلی خوب روی دروازه حریف خلق کردیم که متأسفانه گل نشدند، همچنین در سوی دیگر گسترش فولاد با استفاده از 10 نفره شدن ما، در دقایق پایانی کمی فشار آورد، ولی موقعیت صد درصد گل نداشتند.

تیموریان با اشاره به اینکه گسترش فولاد در تمامی استادیوم‌های ایران میهمان است، اظهار کرد: امروز هواداران ما به خوبی تیم را تشویق کردند، البته اگر هوادار بیشتری می آمد، بازی جذاب‌تر می‌شد.

وی در رابطه با انتشار رقم قراردادهای بازیکنان، اظهار کرد: انتشار رقم قرارداد بازیکنان کار درستی نیست و بنده مخالف این موضوع هستم.

این بازیکن تیم فوتبال ماشین سازی در رابطه با اینکه بر اساس قراردادهای منتشر شده، گران‌ترین بازیکن لیگ برتر است، عنوان کرد: من بقیه قراردادها را ندیدم و کاری با قرارداد دیگران ندارم، اما صد درصد قراردادهای بالاتر از قرارداد من هم وجود دارد که یادداشت نشده است.

وی در رابطه با مصدومیتش نیز بیان کرد: مصدومیتم رو به بهبودی است، امروز آقای خطیبی تشخیص داد که می‌توانم بازی کنم و مشکلی هم نداشتم، امیدوارم هفته های بعدی آماده‌تر شده و بهتر بازی کنم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید