نگرانی کارگران ایران ترانسفو در وزارتخانه های مربوطه مطرح می شود | اتاق خبر
کد خبر: 362720
تاریخ انتشار: 13 مرداد 1395 - 10:04
رئیس مجمع نمایندگان استان زنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: نگرانی کارگران شرکت ایران ترانسفو به وزارتخانه های مربوطه منتقل و با حضور مسئولان ملی بررسی می شود.

اتاق خبر: سید مرتضی خاتمی افزود: مشکلی برای کارگران ایران ترانسفو وجود ندارد و آنان نگران آینده شغلی خود به دنبال واگذاری این شرکت به بخش خصوصی هستند.
شرکت ایران ترانسفو از جمله واحدهای صنعتی دولتی بود که دولت واگذاری آن به بخش خصوصی را در دستور کار قرار دارد و این موضوع از سال گذشته به مرحله اجرا رسید.
وی یادآورشد: آنچه که در این شرکت انجام شده، باید طبق قانون باشد و از این پس نیز هر تصمیمی که برای این شرکت گرفته شود، باید بر اساس قانون پیش برود.
خاتمی اظهار کرد: بخش خصوصی بر اساس ضوابط شرکت، هر اقدام و تصمیمی را باید به اطلاع هیات مدیره و مسئولان استانی برساند.
نماینده مردم ایجرود و ماهنشان در مجلس شورای اسلامی گفت: کارگران این شرکت نگران این موضوع هستند که شغل آنان دچار ناملایمات شود و آینده شغلی آنان به خطر بیفتد.
وی خاطرنشان کرد: افرادی با توانمندی اقتصادی بالا و از مسئولان وزارتی در هیات مدیره این شرکت حضور دارند و می توانند تصمیم های گرفته شده را مدیریت کنند.
خاتمی ادامه داد: موضوعی که می تواند مورد نگرانی مسئولان ملی و استانی قرار گیرد، خلاف ضوابط قانونی عمل کردن مسئولان شرکت است.
کارگران شرکت ایران ترانسفو هفته گذشته در اعتراض به تصمیم های مدیریت جدید تجمع کرده بودند و مسئولان با حضور در جمع آنان از مطالبات این کارگران مطلع شدند.
شرکت ایران ترانسفو بزرگترین واحد تولید کننده ترانسفورماتور خاورمیانه محسوب می شود که اغلب محصول تولیدی آن، جنبه صادراتی دارد.
نزدیک 2 هزار نفر از درآمد این شرکت ارتزاق می کنند.

منبع: ایرنا

95103

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید