شناخت ویسی از استقلال‌خوزستان نگران‌کننده نیست | اتاق خبر
کد خبر: 362993
تاریخ انتشار: 14 مرداد 1395 - 07:27
پورموسوی:
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان این‌که شناخت ویسی از تیم ما، برای‌مان نگران‌کننده نیست، گفت: اگر می‌خواهیم برابر سپاهان امتیاز بگیریم باید دو، سه برابر دیدارهای قبل‌مان تلاش و دوندگی کنیم تا یک روز متفاوت را رقم بزنیم.

دیدار تیم های فوتبال استقلال خوزستان و استقلال تهران

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سیداکبر پورموسوی اظهار کرد: ‌تمرینات تیم‌مان را از امروز (چهارشنبه) برای بازی با سپاهان آغاز می‌کنیم و دو جلسه آنالیز از بازی خودمان با استقلال تهران و دیدار سپاهان برابر نفت تهران خواهیم داشت تا نقاط ضعف و قوت حریف‌مان را شناسایی کنیم و ان‌شاءالله که بتوانیم از این آنالیز استفاده کنیم.

وی بیان کرد:‌ وقتی پس از دیدار استقلال و نفت تهران در هفته اول به من گفتند که استقلال برابر نفت خیلی ضعیف ظاهر شد، گفتم که شروع مسابقات است و نمی‌توانیم تیم‌ها را خیلی زود ارزیابی کنیم. سپاهان هم به همین صورت است و در دو دیداری که داشته، متفاوت بوده است و قطعا در دیدار با ما نیز به همین صورت خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان افزود: ‌تا آن‌جا که می‌توانیم به کلیات سپاهان نگاه می‌کنیم تا ببینیم شرایط این تیم به چه شکل است و انتقال دفاع به حمله و ‌حمله به دفاع آن‌ها را زیر ذره‌بین می‌گذاریم تا ان‌شاءالله بتوانیم با یک آگاهی ذهنی نسبی به مصاف این تیم برویم.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به این‌که سرمربی سپاهان، سرمربی فصل گذشته استقلال خوزستان بوده است و کاملا به تیم اشراف دارد، آیا این موضوع نگران‌کننده نیست، گفت:‌ ویسی سه سال با این استقلال خوزستان بود و با این بازیکنان کار کرده ولی واقعیت این است وقتی با بازیکنان صحبت می‌کنیم، می‌گوییم زمانی که شما اراده داشته باشید و مصمم به ارائه بازی خوب و پیروزی باشید، هیچ چیزی مانع شما نمی‌شود. ‌امیدوارم ذهن بازیکنان‌مان را برای این بازی آماده کنیم.

پورموسوی ادامه داد: تیم‌ها نسبت به تیم ما شناخت دارند و همه می‌دانند که بیت‌سعید و زهیوی به چه صورت بازی می‌کنند ولی همین بازیکنان در دیدار با استقلال‌تهران تلاش بیشتری کردند و نتیجه هم گرفتیم. اگر می‌خواهیم برابر سپاهان هم امتیاز بگیریم، باید دو، سه برابر دیدارهای قبل‌مان تلاش و دوندگی کنیم تا یک روز متفاوت را رقم بزنیم.

وی گفت: ‌در هر صورت شناختی که ویسی نسبت به تیم ما دارد، برای‌مان نگران‌کننده نیست چرا که با انگیزه و دوندگی بیشتری که بازیکنانم برای این بازی خواهند داشت، می‌توانیم نتیجه بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان بیان کرد:‌ ما ابتدای راه هستیم و هنوز هم در مسیر اصلی‌مان قرار نگرفته‌ایم و فقط می‌توانیم بگوییم شروع‌مان خوب بوده است و بازیکنان‌مان هم پذیرفته‌اند که ابتدای راه هستیم. راه زیادی تا قرار گرفتن در مسیر اصلی داریم و ان‌شاءالله بتوانیم روند رو به رشدمان را ادامه دهیم.

وی گفت: ‌هماهنگی تیم‌مان بهتر شده است و تقریبا به خواسته‌های‌مان رسیده‌ایم. مجموعه ما همان مجموعه قبلی است و یکی، دو تغییر داشته‌ایم که آن‌ها هم نشان داده‌اند که هماهنگی و عملکردشان بهتر شده است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در پایان در خصوص انتشار مبلغ قراردادها، ‌عنوان کرد: ‌من مخالف این کار هستم، چرا که قراردادها جزو حریم خصوصی هستند و این شفاف‌سازی نیست. من از آقایانی که خیلی موافق شفاف‌سازی هستند، یک سوال دارم که اکنون که متوجه شدند که هر کسی چقدر پول گرفته است، حالا می‌خواهند چه برخوردی کنند؟ ‌وقتی شما نمی‌توانید برخورد کنید پس چه دلیلی دارد که مبلغ قراردادها رسانه‌ای شود؟ قراردادها شخصی هستند و هر کسی دوست دارد، حریم شخصی‌اش حفظ شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید