تورنمنت قزاقستان محک خوبی برای تیم ملی نوجوانان است | اتاق خبر
کد خبر: 363016
تاریخ انتشار: 14 مرداد 1395 - 10:05
چمنیان:
سرمربی تیم‌ملی نوجوانان فوتبال می‌گوید تیمش روند خوبی را در ماه‌های گذشته طی کرده و به دنبال بررسی اخرین وضعیت این تیم در تورنمت قزاقستان هستند.

تيم ملي نوجوانان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، عباس چمنیان درباره وضعیت تیم ملی نوجوانان در شرایطی که تنها کمتر از ۴۵ روز تا شروع مسابقات نهایی قهرمانی آسیا باقی مانده اظهار کرد: خدا را شکر وضعیت تیم مطلوب و رو به پیشرفت است. از روند کار راضی هستیم و اردوهای خوبی را برگزار کرده‌ایم و همه بازیکنان در حال تلاش هستند که نقاط ضعف را به حداقل برسانیم.

سرمربی تیم ملی نوجوانان فوتبال با اشاره به پیشرفت قابل قبول بازیکنان در طول چند ماه گذشته گفت: بازیکنان ایرانی از استعداد و ظرفیت خوبی برخوردار هستند و فقط باید در شرایط خوبی قرار بگیرند. تلاش همه اعضای کادرفنی و بازیکنان بر این است که با آماده‌ترین تیم در مسابقات قهرمانی آسیا حضور پیدا کنیم.

او درباره اردوی تیم ملی در قزاقستان و حضور در تورنمت چند جانبه این کشور یادآور شد: نخستین برنامه پیش‌روی ما حضور در تورنمنت قزاقستان است و روز شنبه عازم این کشور می‌شویم و روز دوشنبه نخستین بازی خودمان را انجام می‌دهیم. فکر می‌کنم این مسابقات محک خوبی برای ما است و می‌توانیم برای آخرین بار از وضعیت تیم‌مان با خبر شویم و به جمع‌بندی خوبی دست یابیم. باید از این فرصت بیشترین استفاده را ببریم. هدف ما ترمیم مشکلات خط دفاعی و ایجاد یک ساختار دفاعی قدرتمند است.

چمنیان درباره رقبای ایران در این تورنمت گفت: این مسابقات در دو گروه برگزار می‌شود و تیم‌ها در مرحله بعد برای رتبه‌های اول تا هشتم به مصاف هم می‌روند. روز دوشنبه با جمهوری آذربایجان، سه‌شنبه با روسیه و چهارشنبه هم با تاجیکستان دیدار خواهیم کرد. در گروه مقابل هم قزاقستان، قرقیزستان، آلبانی و تیم فوتبال آکادمی کروزیرو برزیل حضور دارند.

او درباره سایر برنامه‌های تیم ملی تا شروع مسابقات قهرمانی آسیا اظهار کرد: بعد از اردوی قزاقستان، صحبت‌هایی برای بازی با عمان و عراق انجام شده و شاید به مدت یک هفته در یک اردوی خارج از کشور حاضر شویم. اگر این اتفاق هم نیفتاد در ایران اردوی خودمان را پیگری می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی نوجوانان خاطرنشان کرد: ما تمام تلاش‌مان را برای موفقیت می‌کنیم اما در چند وقت به دلیل نامساعد بودن شرایط کمپ تیم‌های ملی، در شهرهای اصفهان، رامسر و یزد اردو برگزار کرده‌ایم و باید از همه کسانی که با همکاری کردند تشکر کنم.

چمنیان درباره اینکه آیا امکان دارد بازیکنان به خاطر اردوهای زیاد تیم ملی خسته یا افسرده شوند، گفت: اکثر اردوهای تیم ملی کمتر از یک هفته است و فقط اردوی اخیرمان ۱۰ روز بود که پنج روز در رامسر و پنج روز در یزد برگزار شد تا بازیکنان دو محیط متفاوت را تجربه کنند. این را هم در نظر بگیرید که ما باید به مدت ۱۶ روز در هند برای قهرمانی آسیا حضور داشته باشیم و باید به این شرایط عادت کنیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید