استقلال خوزستان را ببریم، ادا در نمی‌آورم و خوشحالی می‌کنم | اتاق خبر
کد خبر: 363301
تاریخ انتشار: 16 مرداد 1395 - 02:20
ویسی:
سرمربی سپاهان می‌گوید مقابل استقلال خوزستان به پیروزی فکر می‌کند و پس از برد هم خوشحالی خواهد کرد.

عبدالله ویسی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، عبدالله ویسی درباره دیدار سپاهان با تیم سابق و اینکه آیا در صورت پیروزی مقابل این تیم خوشحالی نخواهد کرد، گفت: فوتبال حرفه‌ای است و من هم کسی نیستم که ادا در بیاورم. به پیروزی تیمم فکر می‌کنم چرا که نسبت به این تیم تعهد و عرق دارم و می خواهم سپاهان پیروز این میدان شود. نمی‌دانم خوشحالی‌ام در این صورت چگونه خواهد بود و نمی خواهم ادا در بیاروم.

او درباره استقلال خوزستان نیز اظهار کرد: استقلال تیم گردن کلفت و با انگیزه‌ای است اما به خوبی از آن‌ها شناخت دارم و می‌دانم چطور مقابل استقلال باید به میدان برویم. شرایط دو تیم در جدول به حساسیت‌های این بازی می‌افزاید و ما برای بردن به میدان می‌رویم و مطمئنا استقلال هم برای نباختن بازی می‌کند. هر دو تیم نیاز به امتیاز دارند و ما می‌خواهیم هواداران خودمان را خوشحال کنیم.

سرمربی استقلال خوزستان درباره رسیدن پدرو هنریکه و احسان حاج صفی به این دیدار گفت: مصدومان ما به این بازی رسیده‌اند و اگر در تاکتیک ما جا داشته باشند از آنها استفاده می‌کنیم. احسان هم از نظر بدنی در شرایط خوبی قرار دارد و در کشورهای خارجی هم تمریناتش را ادامه داده است. سعی می‌کنیم از او هم استفاده کنیم.

ویسی درباره جدایی دنیل نوروزی از این تیم به دلیل مشکل سربازی تاکید کرد: نورورزی یکی از بازیکنان خوب تیم ماست که با مشکل سربازی مواجه شده و از دست ما هم کاری بر نمی‌آید. او از نظر شخصیتی و فنی خوب است اما هیچ کس از مشکل سربازی او خبر نداشت. فکر نمی‌کردیم او با توجه به داشتن تابعیت دانمارک با این مشکل مواجه شود اما او با مشکل سربازی مواجه شده و همه باید به آن احترام بگذارند.

او در پاسخ به این سوال که آیا سپاهان هم می‌تواند روند استقلال خوزستان را طی کند و پس از شکست در هفته نخست به سمت قهرمانی حرکت کند؟ گفت: برای این مسائل هنوز زود است و نمی‌توان گفت کدام تیم قهرمان می‌شود یا سقوط می‌کند. این شاید برداشت هواداران و رسانه‌ها باشد اما ما هم برای خودمان هدف داریم و برای بردن در هر بازی به میدان می‌رویم.

ویسی درباره موقعیت های گلزنی سپاهان خاطرنشان کرد: در بازی اول موقعیت نداشتیم اما در بازی دوم توانستیم اشکالات‌مان را برطرف کنیم و موقعیت ایجاد کنیم اما نتوانستیم از آن ها استفاده کنیم. هر چه هماهنگی بیشتر شود با تمرکزمان در یک سوم زمین حریف افزایش یابد. می‌توانیم گل های بیشتری بزنیم ضمن اینکه مهاجمان خوبی نیز برای گلزنی داریم.

سرمربی سپاهان درباره پنالتی‌زن اول سپاهان گفت: فعلا پنالتی‌زن مشخصی نداریم و هر بازیکنی که از نظر روحی و روانی بهتر باشد پنالتی می‌زند اما در این چند روز پدرو هنریکه و احسان حاج‌صفی خوب تمرین کرده‌اند و احتمالا آن‌ها پنالتی می‌زنند.

وی در رابطه با وضعیت هادی عقیلی تصریح کرد: ما حاضر نیستیم هادی با مبلغ آنچنانی روی نیمکت بنشیند و بهتر است به جای او یک بازیکن جوان و با قرارداد 40،50 میلیونی جذب کنیم. عقیلی بازیکن قابل احترامی است و برای سپاهان زحمات زیادی کشیده و روی این تیم تعصب دارد و ما قصد بی احترامی به او را نداریم، اما قرار است عقیلی با باشگاه جلسه داشته باشد و در آن جلسه همه چیز مشخص می‌شود.

ویسی درباره بازی‌های المپیک گفت: المپیک جزو بهترین رقابت‌های دنیا است و مدال‌های این مسابقات بر همه مقام‌های دیگر ارجحیت دارد. امیدوارم نمایندگان کشور ما در این بازی‌ها موفق باشند زیرا هر بار پرچم ایران بالا می‌رود و سرود ملی نواخته می‌شود، تن هر ایرانی از خوشحالی می‌لرزد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید