والیبال ایران جزو چهار تیم گروه خود خواهد شد | اتاق خبر
کد خبر: 363462
تاریخ انتشار: 17 مرداد 1395 - 06:26
اکبری:
کاپیتان سابق تیم ملی والیبال ایران صعود ملی پوشان از دور مقدماتی را قطعی دانست و گفت: بهتر است درباره حاشیه‌های رژه صحبت نکنم.

پیمان اکبری

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، پیمان اکبری با اشاره به گروه‌بندی والیبالیست‌ها در رقابت‌های المپیک بیان داشت: باتوجه به گروه بندی تیم ملی، ملی‌پوشان قطعاً جز چهار تیم برتر گروه خود خواهند شد و به مرحله بعد صعود خواهند کرد چرا که در مرحله مقدماتی تیم‌های کوبا و مصر نمی توانند برای ایران در سر ساز شوند.

اکبری مرحله بعد را برای تیم ملی سخت دانست و افزود: تیم‌های مرحله بعد یکی از یکی دیگر بهتر هستند و برای صعود به مراحل بالاتر باید به احتمال زیاد از سد یکی از تیم های فرانسه، برزیل و یا ایتالیا بگذریم، برد مقابل یکی از این تیم ها برای صعود مهم است.

او درباره بازی مقابل آرژانتین گفت: دو تیم ایران و آرژانتین شناخت خوبی از یکدیگر دارند. ولاسکو چند سال در ایران حضور داشته است و تک تک بازیکنان ایران را می شناسد، دست مربیان دو تیم از نظر سیستم برای یکدیگر مشخص است. به شرایط بازیکنان دو تیم، در روز مسابقه بستگی دارد که کدام شرایط بهتر ی دارند و اینکه کدام مربی در روز مسابقه تفکر بهتری را در زمین اجرا کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: هر دو تیم ماه گذشته در رقابت‌های لیگ جهانی با یکدیگر رقابت داشته‌اند ولی شرایط حال حاضر با یک ماه پیش تغییر کرده است و سیستم هر دو تیم تغییر کرده است. تیم آرژانتین یک برتری که نسبت به ملی پوشان ایران دارد. فاصله مسافتی کشور آرژانتین با برزیل است، هر دو کشور همسایه هستند و از نظر آب و هوایی شرایط بهتری نسبت به تیم ما دارند. از نظر فنی کار بسیار سخت است و نمی‌توان پیش بینی کرد کدام تیم برنده خواهد شد ولی امیدوار هستم ایران برنده بازی باشد.

در پایان کاپیتان سابق تیم ملی والیبال کشورمان در پاسخ به سوالی درباره عدم حضور چند تن از ملی پوشان والیبال در رژه کاروان گفت: در این زمینه نظر نمی‌دهم و بهتر است که صحبت نکنم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید