برنامه کامل رقابت‌های ورزشکاران ایران در المپیک ریو + جدول و ساعت مسابقات | اتاق خبر
کد خبر: 364478
تاریخ انتشار: 21 مرداد 1395 - 10:22
نمایندگان ایران در رقابت‌های المپیک ریو 2016 با رقابت در رشته‌ی تیراندازی کار خود را آغاز می‌کنند و با کشتی آزاد به پایان می‌رسانند.
رقابت نمایندگان ایران در المپیک ریو از شانزدهم مرداد با تیراندازی آغاز می شود  و سی و یکم مرداد با کشتی آزاد به پایان می رسد.
 
 
پنج شنبه 21 مرداد (11 اگوست)
رشته ورزشی ساعت
شمشیربازی(در صورت راه یابی ایران)  از ساعت 1 بامداد نیمه نهایی و فینال

تیراندازی(تفنگ سه وضعیت زنان)

(مه لقا جام بزرگ و نجمه خدمتی)

از ساعت 16:30 مقدماتی

 از ساعت 19:30 فینال

والیبال(ایران-کوبا) ساعت 17
جودو وزن 100-کیلوگرم(جواد محجوب)

از ساعت 17:30 مقدماتی

از ساعت 22:30 فینال

جمعه 22 مرداد(12 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

دوومیدانی(پرتاب دیسک)

(احسان حدادی  و محمود صمیمی)

از ساعت 17 مقدماتی

دوومیدانی(پرتاب وزنه زنان)

(لیلا رجبی)

از ساعت 17 مقدماتی

دوومیدانی(پیاده روی)

(حمید زورآوند)

از ساعت 22
شنبه 23 مرداد(13 آگوست)
رشته ورزشی ساعت
وزنه برداری دسته 85 کیلوگرم از ساعت 2:30 بامداد

دوومیدانی(پرش طول)

(محمد ارزنده)

از ساعت 3:50 بامداد مقدماتی

دوومیدانی(دوی 100 متر)

(حسن تفتیان و رضا قاسمی)

از ساعت 17 مقدماتی

دوومیدانی(پرتاب دیسک)

(احسان حدادی و محمود صمیمی)

از ساعت 17 فینال
والیبال (مصر -ایران)   ساعت 17
یکشنبه 24 مرداد(14 آگوست)
رشته ورزشی ساعت
وزنه برداری دسته 94 کیلوگرم از ساعت 2:30 بامداد

دوومیدانی(دوی 100 متر)

(حسن تفتیان و رضا قاسمی)

از ساعت 3:50 بامداد نیمه نهایی و فینال

تیراندازی(تفنگ سه وضعیت مردان)

(پوریا نوروزیان)

از ساعت 16:30 مقدماتی

 از ساعت 20:30 فینال

کشتی فرنگی اوزان 59 و 75 کیلوگرم

(حمید سوریان و سعید عبدولی)

از ساعت 17:30 مقدماتی

از ساعت 23:30 فینال

دوشنبه 25 مرداد(15 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

کشتی فرنگی اوزان 85 و 130 کیلوگرم

(حبیب اله اخلاقی و بشیر باباجان زاده)

از ساعت 17:30 مقدماتی

 از ساعت 23:30 فینال

والیبال(ایران-روسیه) ساعت 22:30
سه شنبه 26 مرداد(16 آگوست)
رشته ورزشی ساعت
وزنه برداری دسته 105 کیلوگرم  از ساعت 2:30 بامداد

کشتی فرنگی اوزان 66 و 98 کیلوگرم

(امید نوروزی  و قاسم رضایی)

از ساعت 17:30 مقدماتی

 از ساعت 23:30 فینال

چهارشنبه 27 مرداد(17 آگوست)
رشته ورزشی ساعت
وزنه برداری دسته 105+کیلوگرم از ساعت 2:30 بامداد

تکواندو وزن 58-کیلوگرم 

(فرزان عاشورزاده)

از ساعت 16:30 مقدماتی

از ساعت 22:30 یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

دوومیدانی (پرتاب چکش)

(کاوه موسوی و پژمان قلعه نویی)

از ساعت 17 مقدماتی
پنجشنبه 28 مرداد (18 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

تکواندو وزن 58-کیلوگرم 

(فرزان عاشورزاده)

در صورت راه یابی

از ساعت 3:30 بامدادشانس مجدد وفینال

تکواندو وزن 57- کیلوگرم زنان

(کیمیا علیزاده)

از ساعت 16:30 مقدماتی

از ساعت 22:30 یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

جمعه 29 مرداد (19 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

تکواندو وزن 57-کیلوگرم زنان

(کیمیا علیزاده)

از ساعت 3:30 شانس مجدد و فینال

کشتی آزاد اوزان 57 و 74 کیلوگرم

(حسن رحیمی و حسن یزدانی)

از ساعت 17:30 مقدماتی

از ساعت 23:30 فینال

تکواندو وزن 80-کیلوگرم

(مهدی خدابخشی)

از ساعت 16:30 مقدماتی

 از ساعت 22:30  یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

شنبه 30 مرداد(20 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

تکواندو وزن 80-کیلوگرم

(مهدی خدابخشی)

در صورت راه یابی

از ساعت  3:30 بامداد فینال

کشتی آزاد اوزان 86 و 125 کیلوگرم

(علیرضا کریمی  و کمیل قاسمی)

از ساعت 17:30 مقدماتی

از ساعت 23:30 فینال

تکواندو  وزن 87+کیلوگرم

(سجاد مردانی)

از ساعت 16:30 مقدماتی

از ساعت 22:30 یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

یک شنبه 31 مرداد(21 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

تکواندو  وزن 87+کیلوگرم

(سجاد مردانی)

در صورت راه یابی

از ساعت 3:30 بامداد شانس مجدد و فینال

کشتی آزاد اوزان 65 و 97 کیلوگرم

(میثم نصیری  و رضا یزدانی)

از ساعت 17:30 مقدماتی

از ساعت 23:30 فینال

نظرات
ADS
ADS
پربازدید