نه مغرور هستم نه خودخواه | اتاق خبر
کد خبر: 364881
تاریخ انتشار: 24 مرداد 1395 - 04:04
ایبراهیموویچ:
ستاره سوئدی شیاطین سرخ تاکید کرد هرگز بازیکن مغروری نبوده است بلکه تنها توانایی‌هایش را باور دارد.

زلاتان ایبراهیموویچ

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، زلاتان ایبراهیموویچ یکی از بزرگ‌ترین بازیکنانی است که در فصل جابه‌جایی تابستانی راهی لیگ برتر انگلیس شد. این بازیکن سوئدی پیراهن منچستر یونایتد را بر تن کرده و با حضور او، شیاطین سرخ یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی خواهند بود.

ابراهیموویچ اخلاق خاصی دارد. بسیاری این ستاره بزرگ را انسانی مغرور می‌دانند و او را به خود بزرگ بینی متهم می کنند اما خود ایبرا نظر دیگری دارد. ستاره سوئدی شیاطین سرخ در این زمینه گفت: به هیچ وجه. باید بگویم انسانی عادی هستم و خود را جدای از دیگران نمی دانم. نمی دانم چرا بعضی از مردم من را انسانی خودپسند می دانند. می گویند من خودخواه هستم اما به هیچ وجه این‌گونه نیست. مردم از درون من خبر ندارند. باید بگویم که من به قدرت و توانایی خودم ایمان دارم و اصلا انسان مغروری نیستم.

او ادامه داد: اعتماد به نفس باعث می شود انسان قوی شود. چون توانایی خودم را می بینم، به آن اعتراف می کنم و ترسی هم ندارم. همواره برای پیروز شدن تیمم تلاش می کنم. ایبراهیموویچ بازیکنی است که لحظه ای دست از تلاش برنمی‌دارد و با روحیه بالایی بازی می کند.

ایبراهیموویچ در نخستین بازی رسمی خود با پیراهن شیاطین سرخ در سوپرجام انگلیس گل قهرمانی را به ثمر رساند. او در نخستین دیدار در لیگ جزیره هم فردا (یکشنبه) برابر بورنموث به میدان خواهد رفت.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید