اولین کسی می‌شوم که به رضاییان تبریک بگوید | اتاق خبر
کد خبر: 365032
تاریخ انتشار: 25 مرداد 1395 - 01:13
ایران‌پوریان:
مدافع تراکتورسازی می‌گوید از آمدن رامین رضاییان به تیمش استقبال می‌کند.

محمد ایران‌پوریان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمد ایران‌پوریان درباره آخرین شرایط تراکتورسازی در رقابت‌های لیگ برتر گفت: خدا را شکر روند خیلی خوبی را در لیگ پشت سر گذاشته‌ایم. دو بازی اولمان مساوی شد اما در همان دو بازی خیلی موقعیت از دست دادیم و در ادامه توانستیم علاوه بر بازی زیبا، به نتیجه هم برسیم و دل هواداران خود را شاد کنیم.

وی درپاسخ به این سوال که آیا تراکتورسازی می‌تواند تا پایان فصل این روند را حفظ کند، عنوان کرد: واقعا نمی‌توان از الان چیزی گفت. باید چند هفته بگذرد تا تیم کاملا شکل بگیرد و مشخص شود سایر تیم ها چگونه هستند هرچند که ما تلاش می‌کنیم بهترین عملکرد را تا آخر فصل داشته باشیم.

مدافع تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به اینکه قلعه‌نویی گفته درحال حاضر ایران پوریان بهترین مدافع راست آسیا است چیست، بیان کرد: امیرخان به من لطف دارد. این افتخار بزرگی برای من است که شاگردان او هستم. مطمئنا این القاب باعث سنگین‌تر شدن مسئولیت من می‌شود و امیدوارم که شرمنده هواداران و آقای قلعه‌نویی نشوم.

او در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به جذب احتمالی رامین راضاییان به تراکتورسازی چیست، اظهار کرد: مطمئنا هر بازیکنی که به تراکتورسازی بیاید، تلاش می‌کند تا این تیم به موفقیت برسد. من به شخصه از آمدن رضاییان به تراکتورسازی استقبال می‌کنم و اولین نفری خواهم بود که به رضاییان بابت حضور در تراکتورسازی تبریک می‌گویم.

ایران‌پوریان در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا تعطیلی لیگ می‌تواند تیمش را از روند خود دور کند، گفت: مطمئنا وقفه فعلی می‌تواند روی روند خوب ما اثر بگذارد و در کیفیت تیمی ما خلل ایجاد شود ولی ما تعطیلی لیگ را به فال نیک می‌گیریم و تمرینات خود را دنبال می‌کنیم تا با شروع لیگ کار خود  را قدرتمندتر ادامه دهیم و در گام نخست بتوانیم پرسپولیس را شکست دهیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید