کار دشواری در منچسترسیتی دارم | اتاق خبر
کد خبر: 365055
تاریخ انتشار: 25 مرداد 1395 - 03:31
گواردیولا:
سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی بعد از برد مقابل ساندرلند اعتراف کرد کار او در لیگ جزیره بسیار سخت است.

جوزپه گواردیولا

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، منچسترسیتی در نخستین دیدار خود در لیگ جزیره با هدایت پپ گواردیولا به مصاف ساندرلند رفت و موفق شد در دقایق پایانی تساوی را با پیروزی عوض کند و با نتیجه دو بر یک بازی را به سود خود به پایان رساند.

پپ گواردیولا در نشست خبری بعد از بازی گفت: از عملکرد شاگردانم راضی هستم. در نیمه دوم بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. اگر کمی سرعت بیشتری به بازی می دادیم، می‌توانستیم گل های بیشتری هم به ثمر برسانیم. زمان زیادی در اختیار داریم و می توانیم تیمی بسیار بهتر از الان شویم. خوشبختانه گام نخست را محکم برداشتیم و این بسیار مهم است.

او ادامه داد: به خوبی می دانم رقابت کردن در لیگ جزیره متفاوت با هر جای دیگری است. می دانم اینجا همه چیز پیچیده است و تنها با زدن سوت پایان بازی، تکلیف تیم برنده یا بازنده مشخص می شود. این نشان می دهد در لیگ جزیره احتمال هر نتیجه ای وجود دارد و هیچ تیمی از پیش بازنده نیست. بسیار خوشحالم که توانستیم در این دیدار سخت و نفس‌گیر پیروز از میدان خارج شویم.

سرمربی فصل گذشته بایرن مونیخ در ادامه و  در پاسخ به این سوال که آیا تیمش شایسته پیروزی بود نیز این گونه پاسخ داد: بدون شک منچسترسیتی شایسته این پیروزی و کسب سه امتیاز بود. بازی نخست در هر لیگی سخت است و به خوبی بازیکنان را توجیه کردم. بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و اگر کمی خوش شانس بودیم، می توانستیم گل های بیشتری هم به ثمر برسانیم. باید با تلاش و جنگندگی بیشتری بازی کنیم.

او درباره چهره های جدید تیمش نیز اظهار کرد: جان استونز بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت و نشان داد کیفیت بالایی دارد. نولیتو هم خوب بازی کرد.

یکی از اتفاقات عجیب این دیدار نیمکت نشین شدن جو هارت بود. گواردیولا در این باره هم عنوان کرد: هارت دروازه‌بانی بسیار حرفه است. او به خوبی می داند که برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی باید بجنگد و رقابت کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید