خدابخشی با برد شروع کرد | اتاق خبر
کد خبر: 366072
تاریخ انتشار: 29 مرداد 1395 - 18:28
مهدی خدابخشی با غلبه بر رقیبی از هندوراس به جمع هشت نفر پایانی تکواندوی المپیک راه یافت.

مهدی خدابخشی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سومین روز رقابت‌های تکواندوی المپیک با برگزاری دیدارهای وزن 80- کیلوگرم پیگیری شد و مهدی خدابخشی نماینده پرامید ایران دراین دسته در نخستین پیکار خود برابر میگوئل فررا از هندوراس رفت و این تکواندو کار کم نام و نشان که با سهمیه اهدایی فدراسیون جهانی به المپیک راه یافته بود را با نتیجه 13 بریک شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.

در راند اول خدابخشی طوفانی شروع کرد و چهار امتیاز گرفت. خدابخشی روند امتیاز گیری خود را ادامه داد و به هفت امتیاز رسید.  اما در پایان راند نماینده هندوراس یک امتیاز گرفت و راند اول با نتیجه هفت بر یک به پایان رسید. در راند دوم نماینده ایران دو امتیاز پیاپی گرفت و راند دوم نیز 9 بر یک به نفع خدابخشی پایان یافت. راند سوم خدابخشی به امتیاز 13 رسید و حریف را 12 تایی کرد و مبارزه به نفع نماینده ایران به اتمام رسید.

حریف بعدی خدابخشی در دور دوم میلاد بیگی تکواندوکار ایرانی تیم آذربایجان است. دردیگر دیدارهای مهم استیون لوپز آمریکایی که پنجمین المپیک خود را تجربه می‌کند حریف روس خود را شکست داد تا در مرحله بعد به مصاف لوتالو محمد دارنده نشان برنز المپیک لندن برود. مهدی خدا بخشی در صورت غلبه بر میلاد بیگی به مصاف برنده لوپز و لوتالو می‌رود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید