بهترین هستم | اتاق خبر
کد خبر: 366315
تاریخ انتشار: 31 مرداد 1395 - 02:57
یوسین بولت:
یوسین بولت پس از قهرماین در دوی 4 در 100 متر اعلام کرد به نظر خودش بهترین است.

یوسین بولت

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، یوسین بولت توانست به سومین مدال طلای خود در المپیک ریودوژانیرو برسد و نهمین مدال طلای المپیک خود را بگیرد. بولت بعد از رسیدن به هت‌تریک رویایی خود گفت: من بهترین هستم. در حال حاضر آرامش دارم. این اتفاق افتاد. فقط خوشحالم و به خودم افتخار می‌کنم. بالاخره این هدف به انجام رسید. امشب تا صبح بیدار خواهم ماند.

البته به دلیل اینکه دوپینگ یکی از هم‌تیمی‌های بولت در دوی 4 در 100 متر المپیک پکن 2008 مثبت شده است، مشخص نیست تکلیف مدال طلای 4 در 100 متر بولت در یان بازی‌ها چه خواهد شد. با همه این‌ها بولت توانایی خود را با این قهرمانی‌های پیاپی به اثبات رسانده است. هیچ کس تاکنون رکورد بولت در المپیک را نشکسته است و امکان دارد که در آینده نزدیک مانند بولت پیدا نشود.

جاستین گاتلین نیز که در این بازی‌ها نتوانست آنطور که باید عملکرد خوبی از خود نشان دهد، در مورد نمایش خودش در المپیک گفت: این یک کابوس بود. با هم تیمی‌هایم سخت کار کرده بودیم. تمام سال تلاش کرده بودیم و تمام تلاشی که کردیم خراب شد. با این حال هیچ وقت نمی‌گویم آخرین المپیکم بود این المپیک انگیزه من را برای مسابقات قهرمانی جهان سال آینده بیشتر کرد. 34 سال دارم. فکر می‌کنم در 35 سالگی سریعتر خواهم شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید