نمادین‌های لامبورگینی در یک نمایش | اتاق خبر
کد خبر: 366671
تاریخ انتشار: 1 شهریور 1395 - 19:38
در کنار لامبورگینی "سنتناریو" که در روزهای اول تا سوم سپتامبر در سالن "پرایو" در انگلستان به نمایش در خواهد آمد، مجموعه‌ای از مدل‌های تاثیرگذار این برند ایتالیایی نیز نمایش داده خواهد شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از "موتورشات"، مسلما ارائه یک نمونه اصل و واقعی از لامبورگینی "میورا" SV که در سال 1971 در نمایشگاه خودرویی ژنو به نمایش درآمده خالی از لطف نیست. این خودرو اخیرا توسط پولو استریکو لامبورگینی تعمیر شده و براساس وعده‌های اخیر قرار است به عنوان یک خودروی منحصربه‌فرد و کامل در پنجاهمین سالگرد تولد کلاس میورا به نمایش درآید.

استریکو بخشی از شرکت بزرگ لامبورگینی است که وظیفه آن بازیابی خودروهای قدیمی و قطعات آن است.

نمادین‌های لامبورگینی در یک نمایش

از سوی دیگر، این نمایشگاه با عنوان رقابت پرستیژ و رقابت به تکریم نمونه‌های دیابلو می‌پردازد و میزبان دهها نمونه از این خودروهای نمادین خواهد شد. در میان این نمونه‌ها نسخه های نهایی VT سال 2000، اولین تولیدات متنوع  SV-R،  رودسترهای مدل VT و مدل‌های ساخته شده به مناسبت سالگرد نسخه‌های SE30 دیده می‌شوند.

نمادین‌های لامبورگینی در یک نمایش

شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه فرصت رانندگی با دو نسخه اوراکان کوپه و اوراکان اسپایدر با قابلیت حرکت چهار چرخ را در بخشی از این سالن در مسیر محلی و یک مسافت 15 مایلی را پیدا می‌کنند.

94105

منبع: عصر ایران

نظرات
ADS
ADS
پربازدید