امضای اولین قرارداد تجاری اپراتور سوم با اپراتورهای مجازی موبایل | اتاق خبر
کد خبر: 367598
تاریخ انتشار: 6 شهریور 1395 - 14:32
مدیرعامل رایتل از انعقاد اولین قرارداد با یکی از اپراتورهای مجازی تلفن همراه خبر داد.

اتاق خبر: مجید صدری ، گفت: اپراتورهای تلفن همراه طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات موظف شدند حداکثر تا سوم آبان سال جاری حداقل یک قرارداد عمده‌فروشی با دارندگان موافقت اصولی پروانه اپراتور مجازی تلفن همراه (MVNO) و همچنین حداکثر تا سوم آذرماه 95 حداقل یک قرارداد دیگر را با سایر دارندگان موافقت اصولی پروانه MVNO منعقد کنند.

وی ادامه داد:در همین راستا شرکت خدمات ارتباطی رایتل در سوم خردادماه سال جاری با شرکت کیش سل پارس به عنوان یک اپراتور مجازی به توافق رسید. در نتیجه این توافق قرارداد همکاری دو اپراتور در همان بازه زمانی تسلیم سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شد تا پروانه آن صادر شود.

مدیرعامل اپراتور سوم درعین حال متذکر شد: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اصلاحاتی را در تاریخ 11 مرداد ماه سال جاری به شرکت خدمات ارتباطی رایتل اعلام و این شرکت پس از انجام تمامی اصلاحات، قرارداد اصلاحی را در تاریخ اول شهریور ماه برای سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارسال کرد.

صدری همچنین عنوان کرد:اپراتور سوم ارتباطی تلاش دارد در راستای مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در اولین فرصت به عقد قرارداد با اپراتورهای مجازی تلفن همراه بپردازد.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید