شرکت ارتباطات زیرساخت برتر شد | اتاق خبر
کد خبر: 368227
تاریخ انتشار: 9 شهریور 1395 - 10:00
شرکت ارتباطات زیرساخت در مراسم گرامیداشت هفته دولت و جشنواره شهید رجایی که در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد در زمینه ارزیابی عمـلکرد سطح دستگاه در میان تمامی سازمان ها و دستگاه های وابسته رتبه نخست را کسب کرد.

اتاق خبر: در مراسم اختتامیه جشنواره شهید رجایی که به منظور تجلیل از وزارتخانه ­ها و کارمندان نمونه دولت با حضور رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت و جمعی از کارکنان سازمانهای مختلف برگزار شد، شرکت ارتباطات زیرساخت رتبه نخست را در میان تمامی سازمان‌ها و دستگاه‌های وابسته در سطح  ملی کسب کرد و مورد تقدیر قرار گرفت.

براساس این گزارش در این مراسم مهندس طاهر شمس، عضو هیأت مدیره به نمایندگی از شرکت ارتباطات زیرساخت لوح تقدیر را از دکتر روحانی دریافت کرد.

بر اساس این گزارش در بخشی از این لوح خطاب به مهندس آذری جهرمی، معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آمده است:

در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از همت و تلاش ارزنده جنابعالی و تمامی مدیران و کارکنان محترم آن شرکت در راستای توسعه و اعتلای شرکت و تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی سال 95 تشکر و قدردانی می نمایم.

لازم به ذکر است که ارزیابی عملکرد و فعالیت دستگاهها و سازمان های دولتی در دو بعد شاخص های عمومی و اختصاصی صورت گرفته است که در شرکت ارتباطات زیر ساخت متولی راهبری و ارزیابی این شاخص ها دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات است.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید