اعطای بالاترین نشان کشور آذربایجان به مهماندوست توسط الهام علی اف | اتاق خبر
کد خبر: 369068
تاریخ انتشار: 14 شهریور 1395 - 21:35
رییس جمهور کشور آذربایجان در مراسم تقدیر از قهرمانان المپیکی این کشور با اعطای بالاترین نشان کشور آذربایجان به رضا مهماندوست از وی تقدیر کرد.

رضا مهماندوست

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رضا مهماندوست، سرمربی تکواندوی تیم‌ ‌ملی آذربایجان با این تیم در  المپیک به یک نشان طلا و دو برنز دست یافت.

در مجموع کاروان آذربایجان به 18 مدال دست یافت که تنها طلای این کشور را  رادیک عیسی‌اف، به سرمربیگری مهماندوست به دست آورد.

طی مراسمی از قهرمانان کشور آذربایجان تقدیر شد که در این مراسم الهام علی اف، رییس جمهور آذربایجان از رضا مهماندوست با اعطای بالاترین نشان دولتی این کشور تقدیر کرد.

در این مراسم تنها به مهماندوست این نشان اعطا شد. همچنین 200 هزار دلار پاداش رضا مهماندوست برای کسب یک طلا و دو برنز در  المپیک بود.

به‌ گزارش ‌ایسنا، در مراسم تقدیر از مدال آوران  المپیکی جمهوری آذربایجان جمشید خیرآبادی، سرمربی تیم‌ ‌ملی کشتی فرنگی آذربایجان که به دو نشان برنز  المپیک رسید، حضور داشت و از او نیز تقدیر شد.

همچنین صباح شریعتی و میلاد بیگی دو ورزشکار ایرانی تیم‌ ‌ملی آذربایجان که با این تیم به نشان برنز  المپیک رسیدند، جوایز چشمگیری دریافت کردند.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید