Performancing Metrics

خرید آسان بلیط هواپیما | اتاق خبر
کد خبر: 369091
تاریخ انتشار: 14 شهریور 1395 - 10:24
دیگر برای خرید بلیط هواپیما نیازی به مراجعه به آژانس های هواپیمایی شلوغ نیست

دیگر برای خرید بلیط هواپیما نیازی به مراجعه به آژانس های هواپیمایی شلوغ نیست، بلکه به راحتی می توانید با مراجعه به سایت safarme.com، این کار را انجام دهید.

در این مقاله ما سعی داریم تفاوت بین خرید بلیط بصورت سنتی و امروزی را باهم مقایسه کنیم.

درگذشته بلیط های هواپیمایی بصورت سیستمی،  و فقط در اختیار آژانس های هواپیمایی بود.اما این مسئله امروزهه بطور کامل حل شده و بلیط های چارتر، آرام آرام جای بلیط های سیستمی را میگیرند.

خرید آسان بلیط هواپیما، به این معنی می باشد که شما با مراجعه به وب سایت های فروش بلیط هاپیما، مانند سفرمی، به راحتی بلیط هواپیمای مورد نظر خود، با تعیین زمان مورد نظرتان و حتی جایی که میخواهید در هواپیما بنشینید، تهیه کنید.

تفاوت این روش با روش های گذشته این است که قیمت بلیط چارتر، بصورت شناور می باشد و شما با اندکی نکته سنجی، از سایت سفرمی می توانید بلیط های ارزان تری تهیه کنید. بلیط های چارتر با این ویژگی که قیمتشان قابل تغییر می باشد، میتوانند مانند یک فرصت برای مسافران نکته سنج باشد، تا با انتخاب مسیر خرید درست و مناسب بلیط چارتر خود، قیمت ارزان تر و کیفیت بالاتری را داشته باشند.

تفاوت بلیط چارتری و بلیط سیستمی:

در خرید بلیط های سیستمی، مسافران نمیتوانند جایی که میخواهند، زمان مورد نظر برای پرواز و همچنین قیمت مناسب خود را بیابند، این درحالیست که در بلیط های چارتر، شما میتوانید، جای خود در هواپیما، زمان مورد نظرتان  همچنین قیمتی که برایتان ایده آل تر است را بیابید.

البته نکته منفی ای هم درباره بلیط های چارتر وجود دارد و آن این است که این بلیط ها ، احتمال کنسل شدن دارند، که این نکته ممیتواند به نفع مسافران نیز باشد، چرا که سایتی مانند سفرمی، با اعلام بلیط های لحظه آخری، به آنها امکان خرید ارزان قیمت تر را میدهد.

شما میتوانید با خرید از سایت سفرمی، علاوه بر اطلاع از دقیق ترین و به روز ترین قیمت های بلیط های چارتر، مناسب ترین پیشنهادات و قیمت های بلیط های هواپیمایی را نیز دریافت کنید.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید