شافعی رییس اتاق ایران شد | اتاق خبر
کد خبر: 369111
تاریخ انتشار: 14 شهریور 1395 - 12:10
دهمین رئیس اتاق بازرگانی ایران انتخاب شد
با اعلام نتایج شمارش آرای انتخابات اتاق ایران، غلامحسین شافعی با کسب اکثریت آرای اعضای هیات نمایندگان، بعنوان دهمین رییس، بر کرسی ریاست پارلمان بخش خصوصی تکیه زد.

به گزارش اتاق خبر، در انتخابات امروز که پشت درهای بسته و با حضور 401 نفر ازاعضای هیات نمایندگان اتاق ایران برگزار شد، غلامحسین شافعی با کسب اکثریت آرا بعنوان دهمین رییس بزرگترین تشکل بخش خصوصی کشور انتخاب شد. لازم به ذکر است که وی ریاست اتاق بازرگانی خراسان رضوی را بر عهده دارد.

به گزارش خبرنگار اتاق خبر در محل برگزای انتخابات، غلامحسین شافعی با کسب ۱۹۸ رای از مجموع ۳۹۷ رای شمارش شده،   بعنوان دهمین رییس بزرگترین تشکل بخش خصوصی کشور انتخاب شد. در این انتخابات مسعود خوانساری با ۴ رأی کمتر انتخابات را به شافعی واگذار کرد. همچنین در این جلسه ۴۰۱ نفر حاضر بودند که ۳۹۷ نفر رأی دادند.

غلامحسین شافعی پیش از این در دوره هفتم هیأت نمایندگان اتاق ایران پس از استعفای نهاوندیان، رئیس اتاق ایران بود. وی همچنین در زمان ریاست نهاوندیان، نایب رئیس اتاق ایران بود. شافعی سمت نایب رئیسی را در زمان ریاست محسن جلال‌پور در دوره هشتم نیز برعهده داشت.

نظرات
احمدی
| |
2016-09-04 16:43:14
ضمن عرض تبریک خدمت جناب مهندس شافعی امیدواریم که با حضور ایشان در راس پارلمان بخش خصوصی سوء مدیریت ها، ضعف ها و اشتباهات یک سال اخیر در اتاق ایران برطرف و جبران شود. با تشکر
ADS
ADS
پربازدید