خسارت 35 میلیاردریالی طوفان به مدارس مازندران | اتاق خبر
کد خبر: 369350
تاریخ انتشار: 16 شهریور 1395 - 11:45
رئیس اداره تعاون و رفاهی اداره کل آموزش و پرورش مازندران گفت که طوفان اخیر 35 میلیارد ریال به مدارس استان خسارت زد .

اتاق خبر:فرامرز اسدپور روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود : به 190 مدرسه استان مازندران در این بلای طبیعی از 10 تا 50 درصد خسارت وارد شد .
وی با اشاره به پوشش بیمه حوادث اکثر مدارس مازندران ، ادامه داد : براساس بخشنامه های اداری ارسالی به مدیران مدارس موظف به بیمه فضای آموزشی و اداری زیر مجموعه خود هستند .
به گفته رئیس اداره تعاون و رفاهی آموزش و پرورش مازندران تمامی مدارس آسیب دیده از طوفان اخیر زیر پوشش بیمه حوادث بودند و خسارت ها پرداخت می شود .
وی با اشاره به نزدیک بودن آغاز سال تحصیلی و دغدغه مدیران مدارس آسیب دیده از طوفان ، ادامه داد : با همکاری و همراهی خوب مسئولان شرکت بیمه معلم ، شرکت بیمه گر مدارس مازندران ، پرداخت چک غرامت مدارس آسیب دیده از طوفان آغاز شد .
رئیس اداره تعاون و رفاهی آموزش و پرورش مازندران تاکید کرد : اقدامات صورت گرفته برای این منظور باعث می شود تا دغدغه بجای مدیران این مدارس در آغاز سال تحصیلی جدید رفع شود .
وی از مدیران مدارس آسیب دیده مازندران از طوفان اخیر خواست تا مدارک را به ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق تحویل دهند تا پس از حضور سریع کارشناسان بیمه ، هزینه جبران خسارت پرداخت شود .
مازندران بیشتر از چهار هزار مدرسه دارد که قرار است در سال تحصیلی جدید 520 هزار دانش آموز در این فضاها درس بخوانند .
طوفان و تندباد جمعه 12 شهریور امسال یکهزار و 700 میلیارد ریال به بخش های مختلف مازندران خسارت زد .

منبع:ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید