قهر نکرده‌ام، مرخصی بودم | اتاق خبر
کد خبر: 369384
تاریخ انتشار: 16 شهریور 1395 - 14:30
نایب رییس بسکتبال بانوان:
فاطمه کرم زاده مدعی است یک هفته‌ در مرخصی بوده است و این مساله را بزرگ کرده‌اند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نایب رییس بسکتبال بانوان با بیان این که مگر من نمی‌توانم مرخصی بروم، ادامه‌ داد: قهر نکرده‌ام و فقط مرخصی بودم، با مشحون مشکلی نداشته ام. در کار ممکن است برای هر کسی مشکلاتی به وجود آید،  ولی این مشکل آنقدر نبود که بخواهند روی  آن مانور دهند.

کرم زاده از مشحون به عنوان پیشکسوت بسکتبال نام برد و بیان‌ داشت: همیشه گفته‌ام که مشحون پیشکسوت بسکتبال است و من با او آمده ام و تا زمانی که او باشد من نیز هستم. یک زمانی ممکن است دلخوری به وجود آید  ولی این دلیل بر آن نیست که همه چیز را زیر پا گذاشت و رفت. اگر استعفا داده بودم حتما می گفتم.

نایب رییس بسکتبال بانوان در ادامه درباره برنامه‌های فدراسیون، گفت‌: سعی بر این است تا پیش از آغاز مدارس مسابقات قهرمانی کشور را به پایان برسانیم و سپس لیگ دسته یک و نوجوانان را پیگیری می‌کنیم و ان‌شاء‌الله در مهر ماه نیز سوپر لیگ A و B آغاز می‌شود.

در پایان  کرم زاده در باره تیم‌ ‌ملی نیز، اظهار داشت: به دلیل برگزاری مسابقات آسیا چلنج مردان، اردوی بانوان برگزار نمی شود و بعد از پایان  این مسابقات اردوی تیم‌ ‌ملی را آغاز می‌کنیم تا در زمان اعلام آمادگی تیم‌های دعوت شده به رقابت‌های آذربایجان، ملی‌پوشان آمادگی لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید