بانک توسعه تعاون موفق به دریافت گواهینامه استانداردISO9001 شد | اتاق خبر
کد خبر: 369690
تاریخ انتشار: 17 شهریور 1395 - 15:47
اختتامیه ممیزی سیستم مدیریت کیفیت در بانک توسعه تعاون با حضورآقایان حجت اله مهدیان سرپرست بانک، فتاحی عضو هیأت مدیره ، شریفی مدیر امور طرح و برنامه، تیم ممیزی مدیریت کیفیت و نمایندگان واحدهای مختلف بانک برگزار شد.
 

اتاق خبر: اختتامیه ممیزی سیستم مدیریت کیفیت در بانک توسعه تعاون با حضورآقایان حجت اله مهدیان سرپرست بانک، فتاحی عضو هیأت مدیره ، شریفی مدیر امور طرح و برنامه، تیم ممیزی مدیریت کیفیت و نمایندگان واحدهای مختلف بانک برگزار شد.

 بانک توسعه تعاون ضمن ارتقاء و اصلاح سیستم های نظارتی و کنترلی خود موفق به دریافت گواهینامه استانداردISO9001:2008 مدیریت کیفیت شد.

این بانک به منظور پاسخگویی بیشتر به مشتریان، سهامداران و افزایش سلامت مالی و اداری، افزایش نظارت و کنترل‌های داخلی را در دستور قرار داده و در این راستا با ارتقاء،اصلاح ،ایجاد ساختار و فرایندهای مناسب توانسته است گواهی‌نامه مدیریت کیفیتISO9001:2008 را به خود اختصاص دهد، که این مهم با آموزش و بهبود مهارت‌های کارکنان، تغییر و اصلاح برخی از دستورالعمل ها و فرم ها در حوزه های مختلف، استانداردسازی و پیروی از اصول حرفه‌ای حاصل شده است.

شایان ذکر است این بانک در تمامی حوزه ها با پیاده سازی و استقرار شیوه های نوین براساس استانداردهای جهانی اقدام نموده و این گواهی نامه پس از بررسی یافته‌ها، شواهد،گزارش‌ها و تطابق فعالیت‌ها با استانداردها توسط شرکتTUVNORD به این بانک اعطاء شد.

گفتنی است بانک توسعه تعاون به عنوان جوان ترین بانک در کشور توانسته است موفق به اخذ این گواهینامه شود.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید