همه بازیکنانم آماده هستند | اتاق خبر
کد خبر: 370024
تاریخ انتشار: 19 شهریور 1395 - 16:45
آنچلوتی:
سرمربی بایرن مونیخ می‌گوید کار سخت تیمش در ابتدای فصل بوندسلیگا شروع شده است.

کارلتو

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بایرن مونیخ امروز جمعه در آغاز هفته دوم بوندسلیگای آلمان برابر هم به میدان خواهند رفت. باواریایی‌ها که اواسط هفته باید در خانه در لیگ قهرمانان برابر روستوف به میدان بروند، به دنبال این هستند که برتری خودشان در هفته نخست را تثبیت کنند تا همچنان در صدر جدول قرار داشته باشند.

کارلو آنچلوتی سرمربی بایرن مونیخ پیش از این دیدار گفت: بازیهای پرفشار ما از این به بعد شروع شده است و باید در بهترین فرم خود باشیم. فرصت خوبی برای این بازی داشتیم و حالا با اضافه شدن بازیکنانی که در اختیار داشتیم با شرایط خوبی به "گلزن کرشن" می‌رویم.  بازیکنانی که در تیم‌های مختلف ملی شان حضور داشتند، با شرایط خوبی به بایرن برگشتند. هیچ نگرانی نداریم و با قدرت به زمین حریف می‌رویم. تمام تمرکز من در مورد بازی فردا نیست و بخشی از ذهن من مشغول بازی با روستوف در اروپا است. همیشه بازیهایی که قبل از لیگ قهرمانان اروپا برگزار می‌شود بسیار سخت است و اینکه تمرکز خودمان را در این بازیها حفظ کنیم کار سخت و دشواری است.

آرتورو ویدال که برای همراهی تیم ملی کشورش، دیرتر از بازیکنان به تمرینات بایرن اضافه شد شاید نتواند در این بازی به میدان برود. کارلتو درباره وضعیت این بازیکن گفت:  ویدال پنجشنبه صبح به ترکیب تیم ما اضافه شد و نمی‌دانم که او خسته است یا خیر. با این حال رناتو سانچس جانشین او در دسترس است و ۱۰۰ درصد آماده است و در صورتی که ویدال بازی نکند به میدان خواهد رفت.

سرمربی ایتالیایی بایرن مونیخ در ادامه درباره بازی کردن داگلاس کاستا در این بازی گفت: عجله‌ای برای بازی دادن به او نداریم. فصل بسیار طولانی است و بازیهای زیادی تا پایان داریم و به موقع از همه بازیکنان از جمله داگلاس کاستا استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید