ملی‌پوش بسکتبال با ویلچر: در دفاع بد بودیم | اتاق خبر
کد خبر: 370091
تاریخ انتشار: 20 شهریور 1395 - 09:05
پارالمپیک 2016
بازیکن تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران گفت: بریتانیا تیم خیلی خوبی است و مقابل ما عالی بازی کرد.

بسکتبال با ویلچر

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، امید هادی اظهر پس از شکست ایران مقابل بریتانیا در رقابت های بسکتبال با ویلچر ریو 2016 اظهار داشت: بازی خوبی بود و حریف خیلی خوب بازی کرد. تفاوتی نداشت که توپ دست کدام بازیکن شان باشد چون همه شوت های خوبی می زدند. ما در دفاع ضعیف و بد بودیم و نتوانستیم بازی را کنترل کنیم. ان‌شاءالله در بازی های بعد جبران می کنیم.
وی افزود: در ابتدا کمی بازی را شل گرفتیم و بعد هر چقدر تلاش کردیم نتوانستیم و در واقع نمی شد جبران کرد. انگلیسی ها اردوها و کمپ های خیلی خوبی داشته اند و ما تنها دو مسابقه تدارکاتی مقابل هلند و ترکیه داشته ایم. این بازی دوم مان بود و هنوز خودمان را پیدا نکرده ایم. 
امید هادی اظهر در خصوص سومین بازی ایران که مقابل آمریکا است، گفت: آمریکا تیم فوق العاده‌ای است. آنها تیم دوم جهان هستند و تمام سعی مان را می کنیم که بازی را ببریم. امیدوارم روز خوب مان باشد و شوت هایمان گل شود. 
امتیازآورترین بازیکن ایران مقابل بریتانیا که موفق شد 22 امتیاز برای تیم کسب کند، درخصوص عملکرد خود اظهار داشت: بازی کاملم را انجام ندادم و 40،50 درصد بازی خودم را توانستم ارائه کنم. بریتانیا واقعا تیم قوی و خوبی بود و بازیکنان ما را کاملا آنالیز کرده بودند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید