امیدوارم خادم در هیئت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی موفق باشد | اتاق خبر
کد خبر: 370773
تاریخ انتشار: 24 شهریور 1395 - 12:28
گودرزی:
وزیر ورزش و جوانان "رسول خادم" را رئیسی خستگی‌ناپذیر و پرتلاش دانست و برای او در هیئت رئیسه جهانی کشتی آرزوی موفقیت کرد.

محمود گودرزی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دکتر محود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در مراسم روز تختی با اشاره به قهرمانی و افتخارآفرینی کشتی‌گیران ایران در رقابت‌های المپیک ریو گفت: قهرمانان ما توفیقات بزرگی کسب کردند و باعث نشاط جامعه شدند لذا جا دارد از همه آن‌ها تشکر کنم و وظیفه خود می‌دانم که قهرمانی‌های کشتی ایران در عرصه‌های مختلف به ویژه در المپیک را به جامعه کشتی تبریک بگویم.

وزیر ورزش و جوانان افزود: همچنین ریاضت‌ها و زحمات وزین و سنگینی که ورزشکاران، مربیان و سرپرستان تیم های کشتی که در عرصه‌های مختلف متحمل شده‌اند را نیز پاس می‌داریم که با این کار باعث شدند تا نام ایران و پرچم پرافتخار آن در بلندترین قله افتخار به نام المپیک بدرخشد. همچنین جا دارد از مربیان کشتی در دورترین نقاط کشور که تلاش کرده‌اند تا به بهترین شکل حاصل کارشان در میادین ملی و بین‌المللی ارائه شود، قدردانی می‌کنم.

وی با اشاره به عضویت رسول خادم در هیئت رئیسه اتحادیه کشتی خاطرنشان کرد: چیزی که سال‌ها انتظارش را می‌کشیدیم عضویت نماینده کشتی ایران در هیئت رئیسه اتحادیه جهانی بود. خادم به عنوان یک رئیس پرتلاش و خستگی‌ناپذیر است که باعث افتخار جامعه شده است؛ همچنین خانواده خادم که حق بزرگی بر گردن کشتی و ورزش ایران دارند. امیدوارم خادم در این مأموریت جدید موفق شود و موجب رونق کشتی در دنیا و احقاق حق کشتی ایران در جهان شود.

گودرزی با اشاره به موفقیت‌های کشتی ایران در ادوار مختلف المپیک گفت: در طول حضور ورزش ایران در 16 دوره المپیک وظیفه مدال‌آوری همواره بر دوش کشتی و وزنه‌برداری بوده است. این خوب است که بتوانیم در سایر عرصه‌های ورزشی نیز این توفیقات را داشته باشیم و آن را افزایش دهیم تا در سایر رشته‌ها نیز در المپیک به مدال‌آوری برسیم.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید