زادعلی‌اصغری، مسی نابینای فوتبال جهان + عکس | اتاق خبر
کد خبر: 370774
تاریخ انتشار: 24 شهریور 1395 - 12:39
لقب روزنامه‌های انگلیسی برای مهاجم پارالمپیکی ایران
رسانه‌های انگلیسی به مهاجم تیم فوتبال 5 نفره ایران لقب "مسی نابینا" دادند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال 5 نفره ایران امروز با تساوی مقابل برزیل در گروهش 5 امتیازی شد و به مرحله نیمه نهایی پارالمپیک ریو صعود کرد.

ملی‌پوشان ایران در بازی قبلی خود با دو گل از سد مراکش گذشتند که گل دوم ایران را زادعلی‌اصغری مهاجم تکنیکی تیم پس از جا گذاشتن چند نفر به زیبایی وارد دروازه حریف کرد.

در همین رابطه برخی رسانه‌های انگلیسی و همچنین برخی صفحات محبوب در فضای مجازی زادعلی‌اصغری را بخاطر این گل تحسین کردند و حتی روزنامه سان انگلیس به مهاجم ایران لقب "مسی نابینا" داد.

روزنامه سان در گزارش خود درباره گل زیبای زادعلی‌اصغری نوشته است: بهزاد زادعلی‌اصغری در بازی‌های پارالمپیک لندن توانایی خود را در دریبل زدن به گونه‌ای نشان داد که ستاره بارسلونا لیونل مسی هم به آن افتخار می‌کند. مهاجم ایران در بازی مقابل مراکش پس از دریبل زدن تمام بازیکنان حریف و دور زدن زمین آنها با یک شوت محکم دروازه‌بان بینای مراکش را هم مغلوب کرد تا بهترین گل تورنمنت را به ثمر برساند. در این صحنه مدافعان مراکش سعی کردند با جلو گذاشتن پایشان توپ را از زادعلی‌اصغر بگیرند اما هیچکدام از آنها نتوانستند مانع جادوگر ایرانی شوند.

رسانه‌های انگلیسی بعد از تعریف و تمجید از گل زادعلی‌اصغری به تشریح قوانین فوتبال 5 نفره و وضعیت تیم‌های پارالمپیکی در این رشته پرداخته‌اند.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید